هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 29 مرداد 1398
ساعت 00:25
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 21 بهمن 1397 ساعت 12:08 2019-2-10 12:08:11
شناسه خبر : 305938
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مردم حساب کم‌کاری مسؤولان را از انقلاب اسلامی جدا می‌دانند گفت: مردم بصیر کشورمان برای حفظ امنیت خود و انقلابشان ورود کرده و راهپیمایی بزرگی را برپا خواهند کرد.
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مردم حساب کم‌کاری مسؤولان را از انقلاب اسلامی جدا می‌دانند گفت: مردم بصیر کشورمان برای حفظ امنیت خود و انقلابشان ورود کرده و راهپیمایی بزرگی را برپا خواهند کرد.
 
امیر خجسته با بیان اینکه در حال حاضر 350 شبکه تبلیغاتی و ماهواره‌ای علیه انقلاب اسلامی در حال تلاش هستند تا مردم را از حضور در راهپیمایی 22 بهمن دلسرد کنند اظهار کرد: چون ایران اسلامی هر روز قدرتمند‌تر می‌شود بنابراین دشمنان به دنبال کمرنگ‌تر کردن راهپیمایی 22 بهمن و جلوگیری از نفوذ انقلاب در سایر نقاط دنیا هستند.
 
وی با اشاره به اینکه مردم ما ملتی بی‌نظیر هستند که همه معادلات استکبار را برهم ریختند افزود: مردم در روز راهپیمایی 22 بهمن حضور گسترده‌‌ای خواهند داشت و سیلی محکمی به آمریکا و استکبار جهانی خواهند زد.
 
نماینده مردم همدان و فامنین در خانه ملت با بیان اینکه امنیت بزرگترین سرمایه ماست تصریح کرد:‌ اگر راهپیمایی 22 بهمن تضعیف شود امنیت ما به خطر می‌افتد و زمانی که این اتفاق بیفتد سایر دستاوردها کمرنگ خواهد شد.
 
وی با اشاره به اینکه مردم حساب کم‌کاری مسؤولان را از انقلاب اسلامی جدا می‌دانند گفت: مردم بصیر کشورمان برای حفظ امنیت خود و انقلابشان ورود کرده و راهپیمایی بزرگی را  برپا خواهند کرد.
 
خجسته با اشاره به اینکه منافقین به ترامپ خط می‌دهند خاطرنشان کرد:‌ ترامپ یک فرد کذاب و دروغگوست، اگر به دنبال مذاکره با ایران و حضور در تهران است چرا از برجام خارج شد؟
 
وی با بیان اینکه مردم ما فریب ترامپ را نخواهند خورد تأکید کرد: همگی فردا با حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن همه توطئه‌ها را خنثی خواهیم کرد.
 
نماینده مردم همدان و فامنین در خانه ملت تأکید کرد: مردم در 40 سالگی انقلاب اسلامی نمایشی خواهند داشت که در سطح بین‌الملل می‌درخشد، مطمئنا این حضور از هر سال چشمگیر و گسترده‌تر می‌شود و شعار «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» کوبنده‌تر از هر سال سر داده خواهد شد.
 
وی با بیان اینکه دشمنان هر سال با دیدن سیل عظیم مردم در راهپیمایی روز 22 بهمن بیش از گذشته ناامید می‌شوند گفت: تا وقتی پای آرمان‌های انقلاب بایستیم پیروز میدان خواهیم بود.
 
منبع:فارس