هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 6 تير 1398
ساعت 06:11
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 18 بهمن 1397 ساعت 12:01 2019-2-7 12:01:17
شناسه خبر : 305909
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مقصران نباید تبدیل به مدعی شوند، ادامه داد: نباید اجازه داد در این چهل سال از انقلاب، جای مدعی و متهم عوض شود.
 نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مقصران نباید تبدیل به مدعی شوند، ادامه داد: نباید اجازه داد در این چهل سال از انقلاب، جای مدعی و متهم عوض شود.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از مهر، محمد اسماعیل سعیدی صبح امروز پنج شنبه در مراسم گرامیداشت روز حفاظت اطلاعات در سپاه و سالروز عملیات والفجر هشت در تبریز با اشاره به بودجه فرهنگی سال ۹۸ گفت: بودجه فرهنگی سال ۹۸ به زیر نیم درصد رسیده است.
 
وی با بیان اینکه نسبت بودجه فرهنگی به بودجه عمومی در سال ۹۷ حدود ۰.۷ درصد بود که حتی به یک درصد هم نرسید، ادامه داد: در بودجه سال ۹۸ بودجه فرهنگی کاهش یافت و به زیر نیم درصد کل بودجه رسید ولی برخی به صورت برنامه ریزی شده آمارهای دروغ به رسانه ‌ها دادند.
 
وی با تاکید بر اینکه آیا این نیم درصد مشکل برای بیکاری ایجاد می ‌کند که تا این حجم هجمه علیه بودجه فرهنگی بود، افزود: این درصد پایین از بودجه فرهنگی و نظامی،  یعنی اینقدر در اشتغال ‌زایی اثر دارد که این همه هجمه به آن وارد می ‌کنند یا هدف دیگری در پشت پرده وجود دارد.
 
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی باید دستاوردهای ارزشمند انقلاب به مردم تبیین شود ادامه داد: دشمنان تلاش می‌کنند این دستاوردها را کم نشان دهند و باید رسانه ها و مسئولان این برکات انقلاب را تبیین و اعلام کنند.
 
وی با اشاره به اینکه دستگاه تبلیغاتی دشمن نیروهای انقلابی را متهم می ‌کنند، ابراز داشت: امروز شاهد هستیم مقصرین اصلی بسیاری از مشکلات کشور مدعی شده ‌اند.
 
سعیدی با بیان اینکه سپاه پاسداران در طول این ۴۰ سال انقلاب اسلامی منشا خدمات بزرگی بوده است، افزود: سپاه برای محرومیت‌ زدایی و رسیدن به تعالی اقدامات بزرگی انجام داده است.
 
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس با اشاره به اینکه هرجا تفکر بسیجی و انقلابی حاکم شد موفق بوده ایم، افزود: موفقیت ‌ها در عرصه‌ های امنیتی و نظامی مدیون افرادی است که دارای تفکر بسیجی و روحیه انقلابی بودند. اگر ناکامی‌ هایی نیز بوده ردپای جریان غرب ‌گرا در آن مشاهده شده است.