هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 26 خرداد 1398
ساعت 08:20
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 18 بهمن 1397 ساعت 10:04 2019-2-7 10:04:05
شناسه خبر : 305856
آیین افتتاح پروژه‌‌های عمرانی بسیج در سیستان‌وبلوچستان با حضور سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و جمعی از فرماندهان و مسؤولان استانی برگزار شد.
آیین افتتاح پروژه‌‌های عمرانی بسیج در سیستان‌وبلوچستان با حضور سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری،  فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و جمعی از فرماندهان و مسؤولان استانی برگزار شد. 
 
به گزارش رجانیوز به نقل از سپاه‌نیوز، سرلشکر جعفری در این مراسم با بیان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در راستای برقراری امنیت و آرامش مردم از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کند، اظهار کرد: راه‌اندازی این پروژه‌ها در راستای تامین معیشت و رفاه مردم توسط سپاه انجام می‌شود.
 
 وی با بیان اینکه در راستای کمک به مردم و اشتغال‌زایی برای جوانان بویژه در مناطق روستایی و دوردست، سپاه به عنوان یک اولویت ظرفیت‌‌های خود را در این مسیر به کار گرفته است، گفت: برای تحقق این مهم از پتانسیل عظیم بسیج بویژه بسیج سازندگی در سراسر کشور استفاده می‌شود. 
 
فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه با اجرای این طرح‌ها مشکلات مردم روستایی که شغل مناسبی ندارند کمتر می‌شود، اظهار کرد: در تلاشیم با انجام اینگونه پروژه‌ها که در حال حاضر  150 واحد در 15 استان کشور اجرا شده و نتایج مثبتی را به همراه داشته است، مشکلات اقتصادی و اشتغال‌زایی بخشی از مردم را حل کنیم. سرلشکر جعفری علت تعطیلی بسیاری از دامداری‌‌های احداث شده را دریافت وام با بهره بالا عنوان کرد و گفت: با اجرایی شدن این طرح دامداران مشکلی در بازپرداخت اقساط نخواهند داشت.
 
 بنا بر این گزارش، در این مراسم2100 واحد پرورش دام سبک و سنگین در کشور راه‌اندازی شد که سهم استان سیستان‌وبلوچستان 100 واحد است و از این تعداد، ۳۰ واحد به صورت پایلوت در شهرهای زابل و زاهدان افتتاح شد و به بهره‌برداری رسید.