هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 6 فروردين 1398
ساعت 20:05
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 17 بهمن 1397 ساعت 14:25 2019-2-6 14:25:12
شناسه خبر : 305805
معاون سیاسی سپاه با بیان اینکه آمریکا در تلاش است تا دستاوردهای انقلاب را سرکوب کنند گفت: باید جنگ شناختی دشمن علیه ایران را جدی گرفت.
معاون سیاسی سپاه با بیان اینکه آمریکا در تلاش است تا دستاوردهای انقلاب را سرکوب کنند گفت: باید جنگ شناختی دشمن علیه ایران را جدی گرفت.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از فارس، سردار یدالله جوانی پیش از ظهر امروز در همایش روشنگری و تبیین دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی ایران در سالن شهدای ناجای رشت اظهار کرد: هادیان سیاسی در شرایط کنونی باید با حضور در جمع مردم، کارخانه‌ها و شرکت‌ها رهبری را یاری کنند.
 
وی با بیان اینکه امریکا از طریق مذاکره در تلاش است تا ایران را تحت سلطه خود دربیاورد افزود: برخی‌ها مدعی هستند که کلید حل مشکلات در مذاکره با آمریکا بوده و کلید این ارتباطات نیز در دست رهبری است.
 
معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طرح کنار گذاشتن رئیس‌جمهور از طریق رهبری را آغازی برای منازعات سیاسی دانست و گفت: مقام معظم رهبری، انقلاب را بر سه اصل اصول، آرمان‌ها و مردم پایه‌گذاری کرده و طرح کردن موضوع کنار گذاشتن رئیس‌جمهور از طریق رئیس‌جمهور که از سدی مردم انتخاب شده بازی در زمین آمریکا و ایادی آن است.
 
جوانی با بیان اینکه 40 ساله شدن انقلاب اسلامی ایران با شعار نه شرقی و نه غربی خود معجزه‌ای بزرگ‌تر از انقلاب اسلامی در ۲۲ بهمن ۵۷ است بیان کرد: خدا امام را در مسیر خواسته مردم قرار داد و با حرکت به نفع مردم در کنار امام پیروزی عاید امت شد و به 40 سالگی خود رسید.
 
معاون سیاسی سپاه با تأکید بر اینکه مردم از ارکان حکومت در جنگ کنونی ایجاد آرامش روانی و اقتصادی را می‌خواهند گفت: در جنگ هوشمند ترکیبی و شناختی دشمن در تلاش است تا نگاه‌ها تغییر کند.
 
جوانی با بیان اینکه تغییر نگاه به مسؤولان، بی‌اعتمادی نسبت به مدیران و ناامیدی نسبت به آینده از شاخصه‌های دشمن در اوضاع کنونی است افزود: دشمن در تلاش است تا با بزرگنمایی اختلاس‌ها و فساد در جامعه، در کنار نادیده گرفتن دستاوردهای نظام، نسل کنونی و آینده را کاملاً نادیده بگیرد.
 
وی با تأکید بر اینکه در جنگ کنونی دشمن راوی اوضاع ایران بوده و افکار را مدیریت می‌کند بیان کرد: در شرایطی که ورود تمامی محصولات استراتژیکی به کشور به دلیل تحریم ممنوع است بروزترین تلفن‌های همراه برای تغییر افکار جوانان وارد کشور می‌شود.
 
معاون سیاسی سپاه با تأکید بر اینکه اگر دستاوردهای انقلاب از سوی هادیان صحیح، درست و به‌اندازه معرفی نشود دشمن استفاده بهینه می‌کند گفت: باید دستاوردهای انقلاب اسلامی پس از 40 سال از عمر پربرکت انقلاب اسلامی برای نسل کنونی تبیین شده و پاسخگوی شبهات باشیم.
 
جوانی با اشاره به جنگ اقتصادی و سوء مدیریت‌ها نسبت به آن افزود: اگر کارگری پس از 6 ماه حقوق نگرفتن اعتراض می‌کند مبنی بر ضدانقلاب بودن آن‌ها نیست اما این حرکات با شعارهای سوریه را رها کن و سایر موارد جنبه سیاسی پیدا می‌کند.
 
وی با اشاره به جنگ شناختی آمریکا در ایران و رابطه برقرار کردن بین ارزش‌های ایران اسلامی با مشکلات داخل افزود: آمریکا در تلاش است تا با القای وجود بیکاری در ایران و درعین‌حال داشتن بهترین زندگی در سوریه، بین ارزش‌های آن و مشکلات داخل ارتباط برقرار کند اما باوجود تمامی این دسیسه‌ها انقلاب ایران در منطقه در حال گسترش است.
 
معاون سیاسی سپاه با تأکید بر اینکه باید جنگ شناختی دشمن علیه ایران را جدی گرفت افزود: دشمن در تلاش است تا با سرکوب کردن و نادیده گرفتن دستاوردهای انقلاب، ارزش‌های آن را با جنگ شناختی که از ایران دارد، عقب‌مانده جلوه دهد که برای مقابله با آن لازم است همه برای تبیین دستاوردهای انقلاب حضور داشته و پاسخگو دهند.