هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 26 خرداد 1398
ساعت 02:20
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 17 بهمن 1397 ساعت 14:24 2019-2-6 14:24:23
شناسه خبر : 305804
فرمانده سپاه شهدا آذربایجان‌غربی گفت: در حال حاضر ایران هشتمین قدرت نظامی و سیزدهمین قدرت سیاسی جهان بوده اما با این وجود مهم‌ترین دستاورد انقلاب ایران، حکومت‌سازی است.
فرمانده سپاه شهدا آذربایجان‌غربی گفت: در حال حاضر ایران هشتمین قدرت نظامی و سیزدهمین قدرت سیاسی جهان بوده اما با این وجود مهم‌ترین دستاورد انقلاب ایران، حکومت‌سازی است.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از فارس، حبیب شهسواری امروز در همایش تبیین دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی که در سالن همایش‌های شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان‌غربی در ارومیه برگزار شد، با بیان اینکه بسیاری از انقلاب‌های جهان پس از پیروزی از مسیر اصلی و اهداف و آرمان‌های اولیه آن دور شدند، اظهار کرد: اما پایبندی مردم به اهداف و آرمان‌های امام خمینی(ره) پس از گذشت ۴۰ سال از پیروزی انقلاب اسلامی یک افتخار برای جمهوری اسلامی است.
 
وی با بیان اینکه ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی مسیر عزت و افتخار را به سرعت طی کرد، افزود: در حال حاضر ایران هشتمین قدرت نظامی و سیزدهمین قدرت سیاسی جهان بوده اما با این وجود مهم‌ترین دستاورد انقلاب ایران، حکومت‌سازی است که همه دستاوردهای دیگر بدون وجود این حکومت ارزش و جایگاه خود را از دست خواهند داد.
 
فرمانده سپاه شهدا آذربایجان‌غربی با بیان اینکه حکومت جمهوری اسلامی ایران برخاسته از بطن مردم و از نوع اسلام ناب محمدی است، ادامه داد: برپایه همین حکومت بود که داعش و تکفیری‌ها را در منطقه نابود کرد و دشمنان به واسطه ایدئولوژی و دین‌داری مردم ایران در آرزوی ساقط کردن جمهوری اسلامی ایران بوده و گرنه مشکل سیاسی داشتن با ایران تنها یک بهانه است.
 
وی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران در حال بر هم زدن تعادل قدرت نظامی، سیاسی و ایدئولوژیک جهان است، عنوان کرد: آمریکا هرگاه اراده کند به کشوری لشکر کشیده و نظرات خود را بر مردم آن کشور تحمیل می‌کند اما در برابر ایران، این کشور روی به خواهش و درخواست آورده است و از ایران می‌خواهد که توانمندی نظامی خود را کاهش دهد و این نشان از ناتوانی آمریکا برای مقابله با ایران است.