هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 30 خرداد 1398
ساعت 20:38
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 17 بهمن 1397 ساعت 11:19 2019-2-6 11:19:22
شناسه خبر : 305769
در جلسه شورای اداری شهرستان رودبار به اهمیت و ضرورت مدیریت جهادی و انقلابی مسؤولان و نیز توجه ویژه به توانمندسازی و خدمت به محرومین مورد تأکید قرار گرفت.
در جلسه شورای اداری شهرستان رودبار به اهمیت و ضرورت مدیریت جهادی و انقلابی مسؤولان و نیز توجه ویژه به توانمندسازی و خدمت به محرومین مورد تأکید قرار گرفت.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از فارس، جلسه شورای اداری شهرستان رودبار با حضور سید پرویز فتاح، رئیس کمیته امداد کشور، منوچهر جمالی سوسفی، نماینده مردم شهرستان رودبار در مجلس شورای اسلامی، سید جلال سیدمحمدی فرماندار شهرستان  و حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید حسن سیدمحمدی امام‌جمعه رودبار در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
 
فرماندار رودبار در این جلسه با بیان اینکه رودبار پهناورترین شهرستان گیلان است اظهار کرد: شهرستان رودبار دارای توانمندی‌های ارزشمندی در حوزه‌های مختلف است که باید از این ظرفیت‌ها برای پیشرفت و توسعه شهرستان استفاده حداکثری کرد.
 
سید جلال سیدمحمدی با اشاره به پروژه‌های دهه فجر در رودبار گفت: از آن جا که شهرستان رودبار، جزو شهرستان‌های مهم و گردشگر پذیر گیلان است در نظر داریم پروژه‌های ارزشمندی در چله انقلاب اسلامی در رودبار افتتاح شود.
 
وی با اشاره به خدمات ارزشمند فتاح در کمیته امداد کشور افزود: رویکرد آقای فتاح در کمیته امداد سبب توانمندسازی جامعه هدف شده است.
 
حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید حسن سیدمحمدی، امام‌جمعه شهرستان رودبار نیز در این جلسه با اشاره به نقش مدیریت جهادی در توسعه و پیشرفت کشور اظهار کرد: مسؤولان وظیفه دارند به مردم خدمت کنند و برای بهبود مسیر خدمت‌رسانی مدیران کشور باید به رویکردی انقلابی و جهادی به مردم توجه کنند.
 
عباس اهرابی، مدیرکل کمیته امداد گیلان نیز با تأکید بر ضرورت توجه مسؤولان به محرومین و مستضعفان کشور اظهار کرد: همان‌طور که امام خمینی (ره) فرمودند، انقلاب به دست مردم و مستضعفان شکل گرفت و به پیروزی رسید بنابراین همه باید تلاش کنیم تا گامی در راستای توانمندسازی محرومین برداریم.