هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 26 خرداد 1398
ساعت 23:55
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 17 بهمن 1397 ساعت 11:16 2019-2-6 11:16:06
شناسه خبر : 305765
امام‌جمعه اردکان با اشاره به اهمیت حفظ عزت و استقلال گفت: باید از فرصت مسئولیت در جهت خدمت به مردم استفاده کنیم.
امام‌جمعه اردکان با اشاره به اهمیت حفظ عزت و استقلال گفت: باید از فرصت مسئولیت در جهت خدمت به مردم استفاده کنیم.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از فارس، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید اسماعیل شاکر صبح امروز در دیدار با مدیرکل امور مالیاتی استان یزد ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: خداوند متعال این نعمت بزرگ استقلال و عزت را به ما داد و ما باید قدرشناس آن باشیم.
 
وی افزود: اگر ما مسئولان و ملت ایران قدرشناسی نکنیم و ناسپاس باشیم این نعمت از دست ما می‌رود. این سنت الهی است که اگر قومی به حمایت از اسلام و دین پشت کنند خداوند قوم دیگری را می‌آورد که دین را حمایت کنند.
 
امام‌جمعه اردکان اظهار داشت: در دهه فجر باید نعمت‌هایی که خدای متعال به ما داده است را یادآوری کنیم بخصوص نعمت امنیت، عزت و استقلال. عزت نعمتی است که هم هزینه دارد و هم قیمت ندارد. دین اسلام بر حفظ عزت تأکید کرده است.
 
وی گفت: باید کاری کنیم که این نظام و این انقلاب تقویت شود و خدای‌ناکرده مردم را دل‌زده نکنیم. مسئولیت‌ها نعمت بزرگی است که در اختیار ما قرار داده‌شده است و اگر از این مسئولیت‌ها در جهت خدمت به مردم استفاده کنیم می‌توانیم بهشت را برای خودمان بخریم.
 
شاکر اظهار داشت: این سروصداها و عکس و اسم‌ها مانند یک خواب است که زود تمام می‌شود. عظمت و بزرگی دنیا نسبت به آخرت مانند تری انگشت نسبت به دریاست.
 
وی در پایان گفت: برخی از ادارات مانند اداره دارایی و امور مالیاتی درزمینهٔ مراجعات مردمی با مشکلات و تنگناهای بیشتری مواجه هستند که لازم است با دقت و شرح صدر بیشتری با ارباب‌رجوع برخورد شود تا مردم از نظام و انقلاب گلایه نداشته باشند.
 
در ابتدای این دیدار، مدیرکل امور مالیاتی استان یزد ضمن گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر گفت: در این دوره سخت که از همه طرف فشارهایی بر کشور وارد می‌شود تا مملکت ما را در تنگنا قرار دهند ما باید ضمن رعایت حال مردم از حق بودجه کشور دفاع کنیم.
 
وی افزود: نباید اجازه دهیم که این فشارها و تحریم‌ها بر کشور ما اثر داشته باشد و نقشه‌های دشمن را برای ضربه زدن به کشور و اقتصاد نقش بر آب کنیم.
 
منوچهر اسدی در پایان گفت: مجموعه امور مالیاتی علیرغم همه نامهربانی‌ها سعی کرده‌اند که همیشه با خلوص نیت در خدمت نظام باشند. باید تلاش کنیم که فرهنگ مالیاتی در جامعه رشد کند.