هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 1 مرداد 1398
ساعت 21:35
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 16 بهمن 1397 ساعت 13:29 2019-2-5 13:29:42
شناسه خبر : 305644
دبیر پنجمین جشنواره جام جم اعلام کرد داوری مردمی در زمینه‌های نمایشی، برنامه برتر، ترکیبی، مجری و بازیگران مرد و زن انتخاب می‌شوند.
احمدی افزادی دبیر پنجمین جشنواره تلویزیونی «جام جم» صبح امروز (سه‌شنبه پانزدهم بهمن‌ماه) با حضور در برنامه «حالا خورشید» درباره این جشنواره نکاتی را بیان کرد.
 
مسعود احمدی افزادی، دبیر جشنواره تلویزیونی جام جم با اشاره به اینکه مردم، حرفه‌ای‌ترین داوران برنامه‌های مختلف تلویزیونی هستند، بیان کرد: مردم از طریق کد دستوری #۲۲۲*۳* وارد یک اپلیکیشن می‌شوند و از طریق کد دستوری #۹۰۰*۳* در بخش آرای مردمی جشنواره می‌توانند مشارکت کنند و برنامه منتخب خود را انتخاب کنند.
 
احمدی افزادی بیان کرد: انتخاب مردمی در برنامه «خیابان جام جم» که ساعت ۱۹ از شبکه پنج سیما ساعت ۲۰ از شبکه آموزش ساعت ۲۴ از شبکه یک سیما و روز بعد ساعت ۱۷ از شبکه دو سیما پخش می‌شود و مردم از طریق کدهای دستوری که در این برنامه اعلام می‌شود می‌توانند برنامه‌های منتخب خود را انتخاب کنند.
 
دبیر پنجمین جشنواره تلویزیونی جام‌جم افزود: تلویزیون در ساختارهای مختلف تولیدات متنوعی دارد و جشنواره‌هایی از این دست مانند ویترینی، بهترین‌های سیما در طول یک سال را به مخاطبان معرفی می‌کنند.
 
وی در ادامه گفت: جشنواره امسال با تنوع کمیسیون‌ها به بخش‌های نمایشی، مسابقات، مستند، پویانمایی، آگهی‌ها و تبلیغات تلویزیونی، دوبلاژ و آماده‌سازی، فضای مجازی و بازار تلویزیونی را شامل می‌شود و مجموع این‌ها در کنار کمیسیون انتخاب مردمی، امسال، این نوید را می‌دهد تا تلویزیون نمره بهتری از مردم بگیرد.