هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 28 مرداد 1398
ساعت 03:15
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 15 بهمن 1397 ساعت 14:41 2019-2-4 14:41:56
شناسه خبر : 305543
بازیکن تیم ملی فوتبال عراق که تیمش ۱۳ روز قبل در مسابقات جام ملت های آسیا به کار خود پایان داده در این مدت خود را به کادر فنی و پزشکی استقلال معرفی نکرده است.
در حالی که فینال مسابقات جام ملت های آسیا روز جمعه گذشته به پایان رسیده و تمامی بازیکنان ملی پوش حاضر در این مسابقات خود را به باشگاه های خود معرفی کرده اند اما همچنان خبری از طارق همام نیست و این بازیکن با وجود آسیب دیدگی که در دیدار تیم ملی کشورش با قطر با آن مواجه شد خود را به کادر فنی و مسئولان استقلال معرفی نکرده است.
 
طارق همام ۱۳ روز پیش یعنی دوم بهمن ماه در ترکیب تیم ملی کشورش مقابل قطر دچار مصدومیت شد و فردای همان روز امارات را به همراه دیگر اعضای تیم ملی عراق به مقصد کشورش ترک کرد اما با گذشت ۲ هفته از آن تاریخ هنوز به تهران برنگشته است.
 
حتی کادر پزشکی تیم استقلال هم طی روزهای اخیر از وضعیت این بازیکن ابراز بی اطلاعی کرده اند و از میزان مصدومیت این بازیکن خبر ندارند چون طارق هیچ اطلاعاتی از وضعیت خودش به کادر پزشکی این باشگاه ارائه نکرده است.
 
پیش از این طارق همام در نیم فصل اول به طور خودسرانه در سفری که به عراق داشت در تیم نیروی هوایی عراق در یک دیدار دوستانه بازی کرد که این اقدام با انتقادهایی از سوی رسانه ها مواجه شد.طبق قانون بازیکنی که در قرارداد با باشگاه دیگری است حق ندارد در ترکیب تیم دیگری بازی کند اما همام بدون توجه به اصول حرفه ای و تنها به جهت آنکه به مربیان تیم ملی عراق بفهماند که با مصدومیت مواجه نیست و می‌تواند برای تیم ملی کشورش بازی کند، در تیم نیروی هوایی عراق برای دقایقی برای تیم سابقش بازی کرد. وی البته همان شب صحبت های عجیبی در تلویزیون عراق انجام داد و مسئولان این باشگاه را به باد انتقاد گرفت تا به کمیته انضباطی باشگاه استقلال احضار شود.
 
مدیران باشگاه استقلال هم بعد از این اتفاق طارق را به کمیته انضباطی فراخوانده و عنوان کردند این بازیکن جریمه خواهد شد اما هرگز از جریمه این بازیکن صحبت نکردند و تنها به این موضوع بسنده شد که وی در کمیته انضباطی توضیحات خود را ارائه کرده و باشگاه تصمیم خود را در این باره اتخاذ خواهد کرد.شاید اگر نحوه برخورد با وی در اختیار عموم و هواداران استقلال قرار می‌گرفت آنها مطمئن بودند مسئولان استقلال بعد از برگشت وی به تهران با این بازیکن برخورد جدی می‌کنند «درست همان کاری که باشگاه پرسپولیس کرد و هنگام بازگشت رسن برانکو اعلام کرد بازگشت وی به تهران برایش مهم نیست و او در اختیار باشگاه است»
 
ماجرای همام و خروج وی از کشور درست مثل حواشی است که کرار در استقلال ایجاد می کرد و این بازیکن هرگاه از تمرینات استقلال به عراق سفر می‌کرد مسئولان باشگاه برای بازگرداندن این بازیکن دچار مشکل می‌شدند. به نظر می‌رسد اگر استقلالی ها با این بازیکن برخورد قاطعی برای غیبت هایش در تمرینات و عدم معرفی اش به کادر فنی و پزشکی نداشته باشند این عراقی هم که اتفاقاً از نظر فنی قابلیت های خوبی دارد به جمع بی انضباط های فوتبال ایران اضافه خواهد شد.
 
منبع: فارس