هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 27 خرداد 1398
ساعت 00:19
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 9 بهمن 1397 ساعت 17:47 2019-1-29 17:47:27
شناسه خبر : 304999
کارلوس کی‌روش، در پیامی از همه کسانی که باعث حضور او در فوتبال ایران شدند، تشکر کرد و گفت که خاطرات حضورش در فوتبال ایران و کار با بازیکنان ایرانی در ذهنش باقی می‌ماند.
کارلوس کی‌روش سرمربی پرتغالی پیامی را منتشر کرد که متن آن به شرح زیر است:
 
دوستان عزیز، در درجه اول می‌خواهم از رئیس پیشین فدراسیون فوتبال، آقای علی کفاشیان تشکر کنم به خاطر فرصتی که به من داد تا در تیم ملی جمهوری اسلامی ایران مربیگری و مدیریت کنم. همین‌طور مراتب تقدیر خود را از ریاست فدراسیون فوتبال آقای مهدی تاج بابت اعتمادی که داشتند و بنده را در تیم ملی نگه داشتند، اعلام می‌دارم. این یک سفر بود که من با تمامی قوا تلاش کردم در خدمت منافع تیم ملی ایران باشم و مسیر خودم را بروم که البته همیشه با تعهد حرفه‌ای کامل و وفاداری بی‌چون و چرا به اهداف تیم ملی توأم بوده است و هر آنچه را در تجارب و دانش خود داشته‌ام، ارائه کرده‌ام.
 
اکنون که پایان اینجاست، عمیق‌ترین کلمات خود را تقدیم به بازیکنان همیشه بی‌نظیر ایرانی می‌کنم، بابت سخاوتمندی‌شان، کاراکترشان، پاییندی حرفه‌ای و یک اشتیاق بسیار منحصر به فرد برای پیشرفت و خدمت به تیم ملی. از شما بابت فداکاری‌ها و وفاداری‌تان ممنونم. بابت دوستی‌ای که با شما دارم از شما تشکر می‌کنم و همینطور هیچگاه فراموش نمی‌کنم که شما تبدیل به یکی از بهترین خانواده‌های فوتبالی در دوران زندگی من شده‌اید. خاطرات این سالیان بی‌شک تا آخر عمر در ذهن ما خواهد ماند.
 
همینطور می‌خواهم این کلمات خود را به کادر خود تقدیم کنم، این سفر هشت ساله بدون تلاش و حمایت‌های شما ممکن نبود. از شما بابت وفاداری و زحمات‌تان ممنونم. همچنین مراتب تشکر و قدردانی خود را به تمام مربیان بازیکنان ایرانی‌ام تقدیم می‌کنم، افرادی که در باشگاه‌ها این ورزشکاران را آماده حضور در تیم ملی می‌کنند، شما هم جزئی از موفقیت و دستاوردهای تیم ملی هستید.
 
در پایان، فراتر از همه چیز، به خاطر اینکه ما همیشه به خاطر شما بازی کردیم، می‌خواهم مراتب تقدیر خود را تقدیم به تمام هواداران ایرانی کنم. من همیشه تلاش کرده‌ام تا با کمال فروتنی و احترام در خدمت مردم ایران باشم و بتوانم باعث خوشحالی و افتخار کشور شوم. متواضعانه مقابل تمام مردم ایران بخاطر حمایتشان سر تعظیم فرود می‌آورم. همیشه تلاش کرده‌ام بهترین را انجام دهم تا بتوانم از این کشور بزرگ دفاع کنم تا با کمال افتخار از طریق فوتبال به جهانیان آن احترام و تقدیری را که مردم ایران در طول هزاران سال در تاریخ داشته‌اند، نشان دهم.
 
منبع: تسنیم