هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 4 تير 1398
ساعت 03:36
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 9 بهمن 1397 ساعت 16:19 2019-1-29 16:19:29
شناسه خبر : 304960
باید گفت سلبریتی‌های غرغرویی مثل فرخ‌نژاد در ایران بازیگر می‌شوند و پول در می‌آورند و اسکناس به جیب می‌زنند اما همیشه معترض هستند. نوع اعتراض آن‌ها نیز در نوع خود عجیب و در تمام دنیا بی‌سابقه است
باید گفت سلبریتی‌های غرغرویی مثل فرخ‌نژاد در ایران بازیگر می‌شوند و پول در می‌آورند و اسکناس به جیب می‌زنند اما همیشه معترض هستند. نوع اعتراض آن‌ها نیز در نوع خود عجیب و در تمام دنیا بی‌سابقه است
گروه اجتماعی-رجانیوز: سلبریتی‌ها همگی دارای یک بیماری ویژه به نام نارسیسیم یا خودشیفتگی هستند. تاریخ نشان داده است برای سلبریتی‌های وطنی تنها پول حرف اول و آخر را می‌زند. مردم برای آن‌ها هیچ اهمیتی ندارند مگر این که با پولهایشان جیب نوکیسگان سلبریتی‌ را پر کنند. حمید فرخ نژاد را می‌توان یک نمونه‌ از سلبریتی‌های وطنی عنوان کرد که پول برایش از شرف و غرور و تعصب بالاتر است.
 
به گزارش رجانیوز حمید فرخ نژاد که رزومه‌ی پرباری از توهین به مردم دارد در آخرین اقدام توهین آمیز خود پستی را در صفحه‌ی مجازی‌اش در اینستاگرام منتشر کرده که واکنش تند بسیاری از اهالی این فضای مجازی را به همراه داشته است. فرخ نژاد در پستی که منتشر کرده می‌گوید:
«میون اینهمه شیخ که توی مملکتمون شبانه روز تلاش میکنن تا اخرت و اون دنیامون رو بسازن ، کاش یه شیخ محمد بن راشد داشتیم که این دنیامونو میساخت.حیاک!»
 
فرخ نژاد در پست خود علنا به تعریف و تمجید از حاکم دبی می‌پردازد. او که چندی پیش گفته بود همه‌ی 80 میلیون ایرانی فدای پسرم! امروز غرور و شرافت همان 80 میلیون ایرانی را زیر پا گذاشته و از شیوخ کشورهایی تعریف و تمجید می‌کند که هم در هشت سال دفاع مقدس حامی صدام بودند و هم در این سال‌ها مطیع فرامین آمریکا!
 
همان زمان که فرخ نژاد در مصاحبه‌ای عنوان کرد ماهی 10 هزار دلار برای خانواده‌اش در امریکا می‌فرستد و زیر فشار آن زاییده است، روشن شد که چرا بچه زرنگ سینمای ایران  این اواخر  هم در محصولات مبتذل بازی می‌کند و هم جز ابتذال از زبانش جاری نمی شود. او به خاطر 10 هزار دلار حاضر است هر کاری بکند. یک زمان محصول مبتذل بازی کند، یک زمان از کاندید مطبوعش حمایت کند و مردم را به رای دادن به او تشویق کند و یک زمان به غرور و عزت هشتاد میلیون ایرانی توهین کند!
 
البته درباره کشورهای عربی فرخ‌نژاد چند عامل مهم را محاسبه نمی‌کند. اول اینکه کشورهای عربی منطقه هر کدام از یک استان ایران کوچک‌تر هستند و مدیریت آنها کاری به مراتب آسان‌تر از مدیریت کشوری هشتادمیلیونی با وسعت سرزمینی بالا مانند ایران است. دوم هم اینکه این کشورهای بسیار کوچک منطقه، فقط و فقط نفت استخراج می‌کنند و با فروش آن پیشرفت می‌خرند. در اصل آن‌ها شبه پیشرفته هستند نه پیشرفته! چراکه پیشرفت خریدنی نیست بلکه ایجاد شدنی است. دانشمندان یک کشور با استفاده از امکانات بومی آن کشور باید به موفقیت برسند تا پیشرفت واقعی حاصل شود. پیشرفتی که با پول نفت توسط غربی‌ها بیاید با تمام شدن نفت توسط غربی‌ها می‌رود و آن زمان آقای فرخ‌نژاد باید با شتر در دبی طی طریق کنند. 
 
از طرفی بر همگان روشن است که آمریکا و غربی‌ها نه‌تنها با جمهوری اسلامی که با مردم مسلمان و شیعه‌ی ایران مشکل دارند و هدف آن‌ها نابودی نوع ایرانی است. برای همین با تحریم و دشمنی قصد تخریب ایران و تحقیر ایرانی‌جماعت را دارند. البته آمریکایی‌ها در تحقیر مردم ایران تنها نیستند و امثال فرخ‌نژادها در سینما و ظریف و صالحی‌ها در سیاست به آن‌ها کمک می‌کنند.
 
باید گفت سلبریتی‌های غرغرویی مثل فرخ‌نژاد در ایران بازیگر می‌شوند و پول در می‌آورند و اسکناس به جیب می‌زنند اما همیشه معترض هستند. نوع اعتراض آن‌ها نیز در نوع خود عجیب و در تمام دنیا بی‌سابقه است. آن‌ها که در ایران از لحاظ مالی مشکل جدی ندارند برای انتخاب نماینده مورد نظر خود در انتخابات ریاست جمهوری به آب و آتش می‌زنند.  آنهم با این استدلال که اگر نماینده ما رای نیاورد در خیابان‌ها میان زن و مرد دیوار می‌کشند. اما سلبریتی‌ها بعد از انتخابات و با اعتراض مردم به وضعیت معیشت سریع رنگ عوض کرده و تمام حاکمیت را زیر سوال می‌برند. برای همین می‌شود سلبریتی‌ها را در ایران به آفتاب‌پرست‌هایی نان به نرخ روز خور تشبیه کرد.
 
تعدادی از اعتراضات اهالی توئیتر به اظهارات فرخ‌نژاد را در ادامه می‌آوریم. واکنش‌های جالبی که اثبات می‌کنند به دوران افول سلبریتی‌مداری رسیده‌ایم؛
«انتظار حرفای گهربار از #سلبریتی_بیسواد زیاد منطقی نیست. اینها کارشون بازی با احساسات مردمه که پول در بیارن ، وقتی پولدار شدن میرن با دشمنامون رقص شمشیر میکنن. بازیگرن بازیگر مجبورن میفهمی مجبور مار بزنه اون زبونو که آبروی ملت رو یه شبه می برید.»
 
«بچه بسیجی بره به دیار غربت، با همونی بجنگه که همین شیخ عرب شارژش کرده و در این راه حتی سر هم ببازه که پای دشمن به وطن عزیزمون باز نشه تا امثال حمید فرخ نژاد در امنیت کامل چوب حراج به غیرتشون بزنن و دقیقا چیزی رو تف کنن و بنویسن که دشمن خوشش بیاد؟ عجب سیرکی دعوت شدیم ما»
 
«اگه ایران و امارات تو فینال جام ملت ها، بهم خوردن و خدایی نکرده امارات قهرمان شد ، منش پهلوانی داشته باشید و به حمید فرخ نژاد تبریک بگید»
 
«بد بحال اونایی که به این بی مغزهای بی خاصیت دلخوش هستن ..‌من موندم چه احمقایی دنبال رو این سلبریتی وطن فروش هستن وقتی همشونو فدای یه تار موی گندیده فرزندش کرد ..»
 
«یکی به حمید فرخ نژاد بگه امارات عین آمریکا نیست که راحت گرین کارت و پاسپورت بگیری اونجا به غیر از اتباع خودش به کسی پاسپورت نمیده مخصوصا اگه ایرانی باشی که از ۲۰۱۱ تا حالا اقامت هم نداده..حالا هعی برو بالا نارگیل بچین.. دست به دست کنید بهش برسه:)»
 
«همون حمید فرخ نژاد که قبلا گفته بود: 80 میلیون ایرانی میخام نباشه اگه خم به چشم بچه ام بیاد.(همون بچه ای که ماهی ۱۰ هزار دلار براش میفرسته اونور آب)همون فرخ نژاد غیر مستقیم خبرهایی داده..گویا پول رسیده…»
 
«از صاحب نظریه‌ی “۸۰ میلیون نفر فدای سر بچه ام” بعید نبود که واسه دوقرون پول سنگ شیوخ عرب رو به سینه بزنه!»
 
«یک نان ،به نرخ ِروز خورِ واقعی همیشه یک چیز برای فروختن و نان به نرخ روز خریدن دارد یک روز صداقتش را یه روز وطنش را یک روز هم حتما شرفش را….»