هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 4 تير 1398
ساعت 21:51
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 22 دى 1397 ساعت 15:11 2019-1-12 15:11:46
شناسه خبر : 303923
نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد گفت: دستاوردهای انقلاب اسلامی در جامعه به صورت هنرمندانه بیان شود.
 نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد گفت: دستاوردهای انقلاب اسلامی در جامعه به صورت هنرمندانه بیان شود.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از مهر، حجت الاسلام محمد علی نکونام ظهرشنبه در دیدار با خبرنگاران چهارمحال و بختیاری به مناسبت هفته بسیج رسانه با اشاره به اینکه دستاوردهای انقلاب اسلامی در جامعه به صورت هنرمندانه بیان شود، اظهار داشت: اطلاع رسانی گسترده دستاورد های انقلاب اسلامی از مهمترین وظایف خبرنگاران به شمار می رود.
 
نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد بیان کرد: رسانه ها نقش مهمی در مبارزه با توطئه های دشمن دارند.
 
وی ادامه داد: ناکارآمد نشان دادن نظام اسلامی از مهمترین اهداف دشمن به شمار می رود.
 
رسانه ها رابط بین مردم و مسئولان هستند
 
نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با اشاره به اینکه دشمن  با جنگ روانی خود به دنبالی القای نا امیدی در کشور است، بیان کرد: رسانه ها رابط بین مردم و مسئولان هستند.
 
وی بیان کرد:  دشمن می خواهد با ایجاد نا امیدی در کشور به اهداف شوم خود جامعه عمل بپوشاند.
 
وی با اشاره به اینکه خبرنگاران و رسانه ها در این مسیر تکلیف سنگینی بر دوش دارند، بیان کرد: جنگ رسانه ها در کنار سایر جنگ ها از جمله جنگ اقتصادی از اهمیت بسیار مهمی برخوردار است.
 
نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد تاکید کرد: رسانه و خبرنگاران باید در مسیر تقویت نظام اسلامی حرکت کنند و تلاش کنند که توطئه های دشمن را خنثی کنند.