هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
شنبه، 31 فروردين 1398
ساعت 01:51
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 22 دى 1397 ساعت 14:52 2019-1-12 14:52:55
شناسه خبر : 303917
رئیس ستاد ازدواج دانشجویی گفت: ۱۴ هزار زوج دانشجو در همسفرتا بهشت ثبت نام خود را قطعی کرده و منتظر اعزام به مشهد هستند.
رئیس ستاد ازدواج دانشجویی گفت: ۱۴ هزار زوج دانشجو در همسفرتا بهشت ثبت نام خود را قطعی کرده و منتظر اعزام به مشهد هستند.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین محمدمهدی صالحی در حاشیه ویژه برنامه فرصت عاشقی از مجموعه برنامه‏های فرهنگی آموزشی پنجمین کاروان طرح ازدواج دانشجویی همسفر تا بهشت که در حرم مطهر رضوی برگزار شد، گفت: امسال هم همچون سال‌های گذشته روند ثبت نام دانشجویان آغاز شد و تا پایان دی‎ماه ادامه خواهد داشت.
 
وی با بیان این مطلب که روندئ ثبت نام، امسال ۲ ماه زودتر آغاز شده است، تصریح کرد: توقع براین بود که از بازه زمانی بوجود آمده استفاده شود که تاکنون حدود ۱۴ هزار ثبت نام در  سامانه ازدواج دانشجویی قطعی شده است که مطمئنا تا پایان مهلت ثبت نام با توجه به استقبالی که صورت گرفته این تعداد افزایش پیدا خواهد کرد.
 
رئیس ستاد ازدواج دانشجویی با اشاره به حضور بیش از ١٠٠٠ زوج در ۵ دوره برگزار شده از طرح همسفر تا بهشت، تاکید کرد: بنا به اعلام رسمی سامانه ازدواج دانشجویی مهلت ثبت نام برای شرکت در بیست و دومین دوره ازدواج دانشجویی همسفرتا بهشت پایان دی‌ماه اعلام شده است و در پایان مهلت ثبت نام با توجه بر تعداد ثبت نام کنندگان نسبت به تمدید و یا عدم تمدید مهلت ثبت نام تصمیم گیری خواهد شد.
 
معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در ادامه گفت: مایه مباهات ما است که نتیجه بررسی های آماری و  میدانی حاکی از این است که آموزش‌های ارائه شده در این دوره باعث کاهش قابل توجه تنش‌ها و آسیب‌های خانوادگی در بین زوجین شده است.
 
حجت الاسلام صالحی در پایان گفت: امیدواریم در راستای توسعه ازدواج بهنگام، آگاهانه، آسان و پایدارجوانان عزیز به خصوص دانشجویان پیش از پیش موفق باشیم.