هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 9 مهر 1398
ساعت 22:39
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

جمعه 21 دى 1397 ساعت 15:22 2019-1-11 15:22:56
شناسه خبر : 303837
بله خانوم عفت مرعشی، شما اصل نظام هستید! برای همین از فتنه 88 تا پولشویی توتال زیر سر شماست!
بله خانوم عفت مرعشی، شما اصل نظام هستید! برای همین از فتنه 88 تا پولشویی توتال زیر سر شماست!
گروه سیاسی-رجانیوز: «محمود علیزاده طباطبایی» وکیل خانواده هاشمی در مصاحبه با روزنامه آرمان خاطره جالبی را بیان کرده که کلید معمای خانواده هاشمی است. او گفته:
« فشارها و هجمه‌ها بعد از اتفاقات سال ۸۸ نسبت به آیت الله هاشمی و خانواده‌شان خیلی زیاد بود، به طوری‌که فائزه، مهدی و حسین مرعشی زندان بودند. روزی در نبود آیت‌الله به منزلشان رفتم و با عفت خانم صحبت کردم و سعی کردم کمی آرامشان کنم اما به محض ورود حاج‌آقا، ایشان از شدت عصبانیت گویی منفجر شدند و با تندی خطاب به ایشان گفتند: «شما در جوانی شجاع‌تر بودید، الان از چی می‌ترسید که سکوت کرده‌اید! ما که اصل انقلاب و نظام هستیم، باید سه تا از فرزندان ما در زندان باشند و شما هیچی نگویید! من این ۴ بچه را جلوی زندان‌ها بزرگ کردم» »
 
بنابراین نه‌تنها صنعت موشکی که اصولا خانواده هاشمی اصل نظام هستند و نظام یعنی خانواده هاشمی! آنهم برای اینکه هاشمی از ابتدای انقلاب بوده و زندان هم رفته است. خب مگر در جریان انقلاب 57 فقط یک هاشمی بود که برای پیروز انقلاب کار می‌کرده و زندانی شده است. تعداد زیادی از مردم هم زندانی شده‌اند و هم شکنجه دیده‌اند ولی نظام را مترادف با خودشان حساب نمی‌کنند.
 
باید گفت هر خدمتی که مرحوم هاشمی به این انقلاب کرده است را فرزندانش دوبرابر با نظام حساب کرده‌اند. مهدی هاشمی که به دلیل پولشویی و اخلال در امور امنیتی در زندان به سر می‌برد کم‌تر از یک ماه پیش مشخص شد از شرکت توتال هم رشوه می‌گرفته! همان مهدی هاشمی که عفت مرعشی و مرحوم هاشمی برای اثبات بی‌گناهیش دست و پا می‌زدند! 
 
احتمالا خانوم مرعشی آن زمان هم معتقد بوده که نوش جان مهدی عزیز! بالاخره نظام یعنی هاشمی و خانواده‌اش! بالاخره این بچه‌ها را جلوی زندان بزرگ کرده‌اند و حق آن‌هاست که هرچقدر دوست داشتند از بیت‌المال و نظام استفاده کنند!
 
در جریان اتفاقات سال 88 و ارتباط فائزه هاشمی با بهائیان و منافقین و صحنه‌گردانی خانواده هاشمی هم قضیه همین است! نظام یعنی خانواده هاشمی و هر وقت دلشان بخواهد نظام را ساقط می‌کنند و تغییر کاربری می‌دهند. 
 
این جمله عفت مرعشی کلید همه‌ی سوالات درباره خانواده هاشمی است! آن‌ها نظام را مدیون خودشان می‌دانند و این دست آن‌ها را بازمی‌گذارد تا هم رشوه ‌بگیرند، هم علیه امنیت کشور اقدام کنند، هم به دنبال تغییر حاکمیت باشند. آن‌ها نظام را حق خودشان می‌دانند!