هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
شنبه، 31 فروردين 1398
ساعت 01:44
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 18 دى 1397 ساعت 15:01 2019-1-8 15:01:40
شناسه خبر : 303616
سید هاشم الموسوی در مراسم بزرگداشت روحانی مجاهد عربستانی گفت: اگر رژیم سعودی گمان می‌کند با کشتن شیخ نمر صدای حوزه را خاموش کرده، بسیار در توهم است.
سید هاشم الموسوی در مراسم بزرگداشت روحانی مجاهد عربستانی گفت: اگر رژیم سعودی گمان می‌کند با کشتن شیخ نمر صدای حوزه را خاموش کرده، بسیار در توهم است.
 
به گزارش رجانیوز، سخنگوی رسمی مقاومت اسلامی نُجَباء طی سخنانی در مراسم سالگرد شهادت آیت‌الله «نمر باقر النمر»، با تأکید بر اینکه نمی‌توان شهید نمر را به مذهب شیعه یا منطقه جنوب و غرب آسیا منحصر نمود، اظهار داشت: او نماینده امت اسلامی بود که اگرچه تنها به شهادت رسید، ولی به محوری کامل تبدیل شد و نشان داد که حوزه علمیه انقلابی هنوز هم فعال است و می‌تواند نمونه‌های بارزی از انسان‌های بزرگ را به جامعه انسانی و اسلامی تقدیم کند.
 
«سید هاشم الموسوی» افزود: هنگامی که از حوزه علمیه سخن می‌گوییم، از "فقه شکست" سخن نمی‌گوییم بلکه در خصوص "علم مقاومت" و "فقه مقاومت" حرف می‌زنیم. از حوزه ساکت، خاموش و بی‌حرکت صحبت نمی‌کنیم بلکه از حوزه فعال در ذهنیت و حقیقت امت سخن می‌گوییم که هزاران نفر را در حجاز، لبنان، عراق، بحرین و سراسر دنیا تربیت کرده است.
 
وی در ادامه با اشاره به جوشش دائمی حماسه کربلا در رگ‌های امت، خاطرنشان ساخت: ما فقط از شیخ نمر سخن نمی‌گوییم بلکه از امام حسین علیه‌السلام و کربلای گذشته، حال و آینده صحبت می‌کنیم. بنابراین اگر رژیم سعودی گمان می‌کند با کشتن شیخ نمر صدای حوزه را خاموش کرده، بسیار در توهم است.
سخنگوی نُجَباء در خاتمه گفت: ما در جبهه مقاومت برای شهید نمر بزرگداشت برگزار می‌کنیم زیرا معتقدیم که او در زمان و مکان نمی‌گنجد.