هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 8 خرداد 1399
ساعت 03:08
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 17 دى 1397 ساعت 15:34
دوشنبه 17 دى 1397 15:32 ساعت
2019-1-7 15:34:44
شناسه خبر : 303493
معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران گفت: در حال حاضر ۲۷۵ شبکه تلویزیونی و رادیویی در تخریب و غبارآلود کردن چهره نظام اسلامی مشغول فعالیت است.
 
به نقل از تسنیم سردار محمدرضا نقدی ظهر امروز در دیدار آیت‌الله یزدی رئیس جامعه مدرسین اظهار داشت: دستاورد‌های انقلاب اسلامی در شرایط سخت تحریم و فشار‌های اقتصادی، بی‌نظیر و به‌شدت حائز اهمیت است.
 
وی با اشاره به هجمه سنگین رسانه‌ای علیه نظام افزود: در حال حاضر ۲۷۵ شبکه تلویزیونی و رادیویی در راستای تخریب و غبارآلود‌کردن چهره نظام مشغول فعالیت هستند، بخشی از این شبکه‌ها رسالت ترویج فحشا و منکر، برخی تبلیغ گروهک‌های مخالف نظام، عده‌ای پمپاژ شبهات، نفی و انکار ارزش‌های انقلاب وغیره را برعهده داشته و به‌صورت شبانه‌روزی مشغول سم‌پاشی هستند.
 
معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران تأکید کرد: در دوران جنگ سرد آمریکا برای فروپاشی نظام شوروی سابق تنها یک شبکه رادیویی داشت، اما امروز ده‌ها شبکه تلویزیونی، ماهواره‌ای، مجازی و‌غیره علیه انقلاب اسلامی مشغول فعالیت هستند.
 
سردار نقدی با اشاره به افزایش جنبه‌های معنوی کشور بعد از انقلاب ابراز کرد: در راهپیمایی اربعین امسال بیش از ۲ میلیون زائر شرکت کردند، همچنین در راهپیمایی جداماندگان از اربعین در تهران بیش از ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر حضور داشتند. 
 
معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران خاطرنشان کرد: از جلوه‌های مهم پیشرفت انقلاب اسلامی دستاورد‌های بزرگ علمی آن است، ایران در مبحث نانوتکنولوژی رتبه چهارم و در بخش سلول‌های بنیادی در جایگاه هفتم دنیا قرار گرفته است. رتبه علمی ایران در پایان سال ۵۷، در جایگاه پنجاه و سوم دنیا قرار داشت، اما امروز ایران از نظر پیشرفت و دستاورد‌های علمی در جایگاه شانزدهم جهان قرار گرفته است.