هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 30 تير 1398
ساعت 12:24
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 16 دى 1397 ساعت 15:45 2019-1-6 15:45:44
شناسه خبر : 303384
سایت «فاکس اسپورتس» ایتالیا در گزارشی به معرفی پنج استعدادی پرداخته که باید بازی‌های آنها در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ را دنبال کرد، بازیکنانی که می‌توانند مورد هدف باشگاه‌های اروپایی در نقل‌وانتقالات قرار بگیرند. یکی از بازیکنان مدنظر این گزارش سردار آزمون، ستاره تیم ملی فوتبال ایران و تیم روبین‌کازان روسیه است.
 
در این گزارش آمده است: «برای بازیکنی مثل سردار آزمون، با تمامی احترامی که برایش قائل هستیم، چشم‌انداز بازی در تیمی همچونی روبین‌کازان کافی نیست. آزمون به یکباره خودی نشان داد، اما اکنون تنها چند باشگاه هستند که خواهان جذب این استعداد بزرگ در بازار نقل‌وانتقالات هستند. همه چیز در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۵ به خوبی برای این مهاجم ۲۰ ساله پیش رفت، اما پس از حذف تیم ملی در مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، آزمون از بازی‌های رده ملی خداحافظی کرد.
 
خبر خوب برای هواداران ایرانی این بود که سرادر آزمون که از او به عنوان «مسی ایرانی» یاد شده است، به تیم ملی بازگشت. سردار در این جام ملت‌ها تنها باید آنطوری بازی کند که خود می‌داند و پتانسیل فوق‌العاده‌اش را باور داشته باشد و سخت تلاش کند. تنها در این صورت آزمون می‌تواند تیم‌های بزرگ اروپایی را بار دیگر مجذوب خود کند.
 
منبع: تسنیم