هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 27 مرداد 1398
ساعت 12:46
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 16 دى 1397 ساعت 15:42 2019-1-6 15:42:41
شناسه خبر : 303380
در سال‌های اخیر سفرهای ارزان بین مردم رواج پیدا کرده و تقریبا به یک سبک پرطرفدار تبدیل شده است. اتاقک یکی از پلتفرم‌های آنلاین اجاره ویلا، مسافرخانه و هتل آپارتمان ارزان است.
در سال‌های اخیر سفرهای ارزان بین مردم رواج پیدا کرده و تقریبا به یک سبک پرطرفدار تبدیل شده است. اتاقک یکی از پلتفرم‌های آنلاین اجاره ویلا، مسافرخانه و هتل آپارتمان ارزان است.

در سال‌های اخیر سفرهای ارزان بین مردم رواج پیدا کرده و به سبک جذابی برای سفر تبدیل شده است. در گذشته باید برای سفر هزینه‌های زیاد جابجایی صرف می‌کردید و بعد از رسیدن به مقصد مشکل اصلی، یعنی اجاره ویلا ارزان یا خانه‌ای مناسب، آغاز می‌شد. اما با هیچهایک یا همان سفر مرامی می‌توانید این هزینه‌ها را تا حد زیادی کاهش دهید. به یاد داشته باشید برای سفرهای هیچهایکی نکات ایمنی را رعایت کنید تا سفری لذت‌بخش و ایمن داشته باشید.

 

شما می‌توانید از روش هیچهایک برای هر نوع سفر با هر مقصدی استفاده کنید. برای آغاز این سفر فقط باید در خروجی شهر، با نام شهر مقصدتان در دست، منتظر خودرویی که به سمت آن می‌رود باشید. بهتر است صورتتان را نپوشانید و حتما به صورت گروهی سفر کنید. برای کاهش هزینه  اقامت در شهر مقصد هم می‌توانید از مسافرخانه‌ها استفاده کنید. مثلا قیمت اجاره مسافرخانه در تهران خیلی ارزان‌تر از اقامت در ارزان‌ترین هتل‌های شهر است.

 

اگر مقصد شما شهرهای مذهبی است می‌توانید از خانه‌های کوچک اطراف حرم استفاده کنید. اگر گروهی سفر می‌کنید و دوست دارید در خانه‌ای با امکانات بیشتر اقامت داشته باشید اجاره هتل آپارتمان را به شما پیشنهاد می‌دهیم. به عنوان مثال می‌توانید در مرکز شهر مشهد به این نوع از اقامتگاه دسترسی داشته باشید. این منطقه مرکز هتل آپارتمان های مشهد است.

 

اگر به صورت کلی به هزینه‌های سفر نگاه کنیم متوجه می‌شویم که بیشترین هزینه را برای اجاره اقامتگاه پرداخت می‌کنیم و برای کاهش هزینه سفر بهتر است راهی برای پرداخت اجاره کمتر پیدا کنیم. مجموعه اتاقک، در راستای کاهش هزینه‌های سفر، با قرار گرفتن به‌عنوان واسطه بین مسافر و میزبان این امکان را فراهم کرده است که با هزینه خیلی کم در اکثر شهرهای ایران اقامتگاه اجاره کنید.