هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 30 فروردين 1398
ساعت 20:07
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 15 دى 1397 ساعت 10:11 2019-1-5 10:11:14
شناسه خبر : 303254
دوازدهمین شب طنز انقلاب اسلامی با عنوان «نطنز»، در حاشیه چهارمین روز اکران‌های مرکزی نهمین جشنواره مردمی فیلم عمار، از سوی باشگاه طنز و کاریکاتور انقلاب اسلامی در سینما فلسطین برگزار شد.
دوازدهمین شب طنز انقلاب اسلامی با عنوان «نطنز»، در حاشیه چهارمین روز اکران‌های مرکزی نهمین جشنواره مردمی فیلم عمار، از سوی باشگاه طنز و کاریکاتور انقلاب اسلامی در سینما فلسطین برگزار شد.
 
 به گزارش رجانیوز به نقل از «وطن‌امروز»، دوازدهمین شب طنز انقلاب اسلامی با اجرای علی زکریایی و با ترانه‌خوانی طنز علی نصیرنژاد درباره نخریدن کالای ایرانی آغاز شد. در ادامه، مهدی کبیری، شاعر طنزپرداز به روی سن حاضر شد و شعر طنزی را با موضوع «آقازاده‌ها» قرائت کرد. در بخش بعدی دوازدهمین شب طنز انقلاب اسلامی، نوبت به عرفان صادقی، طنزپرداز جوان کرمانی رسید که با حضور روی سن، استندآپ کمدی خود را برای مخاطبان اجرا کرد که با تشویق‌های پی‌درپی آنها همراه بود.
 
 بر اساس این گزارش، از نورالدینی، دبیر سیاسی روزنامه «وطن‌امروز» تقدیر شد و او درباره تیترهای جنجالی این روزنامه توضیح داد: «از نظر ما، هدف مذاکرات هسته‌ای انجام یک معامله متوازن نبود، به همین خاطر، روزنامه «وطن‌امروز» نگران مخدوش شدن انگاره‌های اصیل انقلابی شد. در همین راستا اغلب تیترهای روزنامه ما درباره موضوعات هسته‌ای بود». در ادامه این برنامه، امین شفیعی و فرهاد منادعی مناظره طنزی را درباره رها نکردن میز توسط مسؤولان حتی پس از بازنشستگی کردند. 
 
محمدحسین مهدویان، شاعر طنزپردازی بود که در این برنامه سروده‌اش را درباره برجام و «امضای کری» قرائت کرد. در بخش بعدی این برنامه، محمدرضا شهبازی، طنزپرداز استندآپ کمدی خود را با موضوع جوانان انقلابی اجرا کرد که مورد استقبال حاضران سالن قرار گرفت. در ادامه این محفل طنز، جوایزی به افرادی که بهترین نام را برای روز اول دی‌ماه، سومین سالروز تیتر تاریخی روزنامه «شرق»، «امضای کری تضمین است»، انتخاب کردند؛ اهدا شد و روز اول دی‌ماه به نام «زرشک» نام‌گذاری شد. در ادامه مهدی پیرهادی، به عنوان میهمان برنامه با علی زکریایی، مجری برنامه مذاکرات طنزی را در باب اتفاقات روز از زبان ابوالقاسم فردوسی انجام دادند و پس از آن علی نصیرنژاد ترانه معروف «من و کاخ سفید، یهویی» را با موضوع برجام و پسابرجام اجرا کرد. 
 
بر اساس این گزارش، در پایان دوازدهمین شب طنز انقلاب اسلامی، از میان حاضران در این برنامه که در مسابقه بهترین جواب طنز درباره سوالی با عنوان «چرا نرخ دلار پایین اومد، قیمت‌ها پایین نیومد؟» شرکت کرده بودند، قرعه‌کشی برگزار شد که یکی از حاضران در سالن به عنوان برگزیده انتخاب شد و یک «کمپوت گلابی» به عنوان جایزه دریافت کرد.