هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 22 آبان 1398
ساعت 15:48
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 13 آذر 1397 ساعت 13:34 2018-12-4 13:34:21
شناسه خبر : 300506
نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی گفت: کسانی که دلسوز مملکت هستند، با مافیای پشت پرده مقابله کنند.
نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی گفت: کسانی که دلسوز مملکت هستند، با مافیای پشت پرده مقابله کنند.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از خانه ملت، احمد بیگدلی در نشست علنی امروز (سه شنبه 13 آذر) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود با خیرمقدم به دهیاران منطقه زرینه رود شهرستان خدابنده گفت: نمی دانم چرا عده ای فکر می کنند ظریف مسئول قربانیان کشتی سانچی است و عده ای خون کودکان یمنی را بر گردن ظریف می اندازند که اگر اینگونه است باید به این نوع بصیرت تبریک گفت.
 
نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: کسانی که از تذکر و شفاف سازی دکتر ظریف در مورد پولشویی برآشفته شدند، مگر اطلاع ندارند که سالهاست اکثر مسئولان درباره پولشویی، قاچاق مواد مخدر و مشکلات مملکت تذکر می دهد، نباید فراموش شود قاچاق پدر مملکت را درآورده است.
 
بیگدلی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری درخصوص اتحاد گفت: باید از دولتی که برخاسته از 24 میلیون رأی است حمایت شود، آیا این است اتحاد؟
 
به جای آشفته شدن از شفاف سازی ظریف به پرونده های نگران کننده رسیدگی شود
 
وی ادامه داد: به جای اینکه از تذکر و شفاف سازی ظریف برآشفته شوید، به دنبال پرونده هایی باشید که مردم را نگران کرده و برای مردم مشکل ایجاد کرده است. آقایان مخالف؛ چه بخواهید و چه نخواهید دکتر ظریف محبوب قلب مردم ایران است. حمله شما از محبوبیت دکتر ظریف نمی کاهد، بنابراین به دنبال مافیای پشت پرده باشید.
 
این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: کسانی که دلسوز مملکت هستند، با مافیای پشت پرده مقابله کنند و به موفق ترین وزیر خارجه پس از از انقلاب حمله نکنند، چرا که کار به جایی نخواهد رسید، جز اینکه دشمنان نظام را دلشاد کنید و آنان را علیه ملت ایران متحد کنید؛ شما را به روح شهدا قسم می دهم بروید ببینید مافیای پشت پرده چه بلایی به سر مردم و مملکت آورده است.
 
وی افزود: من نمی گویم ظریف بی عیب است، همه انسان هستیم و عاری از خطا و معصوم نیستیم، بنابراین نباید به وزیر خارجه حمله کرد.
 
نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی با قدردانی از زحمات درویش امیری استاندار سابق زنجان و تبریک به استاندار جدید گفت: از وزیر بهداشت و درمان که با حضور در شهرستان خدابنده در مراسم کلنگ زنی بیمارستان 220 تختخوابی شرکت کرد قدردانی می کنم و امیدوارم شاهد افتتاح این بیمارستان که نیاز منطقه است، باشیم. همچنین از دانشگاه علوم پزشکی که زمینه حضور 9 متخصص در منطقه را فراهم آورده است، قدردانی می کنم.
 
رئیس جمهور به وعده های انتخاباتی خود عمل کند
 
وی ادامه داد: یکی از مشکلات این است که مجلس در رأس امور نیست، این در حالی است که امام خمینی (ره) تاکید داشتند مجلس باید در رأس امور باشد. مقام معظم رهبری نیز تاکید کردند به جای قانونگذاری مربوط به قانون های موازی نمایندگان به امر نظارت بپردازند.
 
بیگدلی افزود: از دکتر لاریجانی و هیات رئیسه مجلس خواهش می کنم به جای برگزاری صحن علنی مجلس که منجر به تصویب برخی قوانین غیرمفید می شود، به موضوع نظارت قوی بیشتر توجه شود تا مشکلات مردم کاسته شود.
 
وی تصریح کرد: وزیر نیرو به وضعیت نامناسب آب شرب روستاهای حوزه انتخابیه ام توجه کند، آیا وزیر حاضر هست که خانواده خودش از این آب شرب استفاده کند؟ در هر صورت با وجود نامه نگاری ها تاکنون اتفاقی نیفتاده است.
 
این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: آقای روحانی، سال 96 بخاطر برخی مسائل از شما حمایت کردیم، این جواب اصلاح طلبان نیست، بنابراین اگر به فکر منافع مملکت هستید به وعده های خود عمل کنید.