هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 29 اسفند 1397
ساعت 16:04
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 16 آبان 1397 ساعت 13:22 2018-11-7 13:22:58
شناسه خبر : 298101
در جلسه امروز شورای شهر تهران از میان 13 نفر ، 5 نفر به عنوان گزینه نهایی برای تصدی شهرداری تهران مشخص شدند.
در جلسه امروز شورای شهر تهران از میان 13 نفر ، 5 نفر به عنوان گزینه نهایی برای تصدی شهرداری تهران مشخص شدند.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از شبکه خبر؛ در جلسه امروز شورای شهر تهران از میان 13 نفر ، 5 نفر به نام های آقایان کشت پور (14 رای) حناچی و آخوندی هر کدام 11 رای و کامل تقوی نژاد و غلامرضا انصاری هر کدام با 10 رای به عنوان 5 گزینه نهایی تصدی سمت شهرداری تهران انتخاب شدند که باید برنامه های خود را ارائه کنند.
 
رئیس شورای شهر تهران پیش از آغاز نود و هشتمین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری جلسه هم‌اندیشی اعضای شورای شهر تهران افزود: این جلسه صبح امروز با حضور اعضا و با موضوع انتخاب شهردار جدید تهران برگزار شد.
 
وی افزود: در این جلسه با توجه به اینکه 30 نفر از سوی اعضای شورای شهر تهران به عنوان گزینه‌های شهرداری مطرح شده بودند، دوباره بحث و تبادل نظر شد و این در حالی بود که روزهای گذشته برخی از این گزینه‌ها انصراف خود را به صورت کتبی و شفاهی اعلام کرده بودند.
 
محسن هاشمی گفت: در جلسه امروز نیز بار دیگر با برخی از کاندیداها و گزینه‌ها به صورت تلفنی صحبت شد و در نهایت از فهرست 30 نفره 13نفر آمادگی خود را برای سمت شهرداری تهران اعلام کردند.
 
رئیس شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: در جلسه امروز از این 13 نفر، 5 نفر انتخاب شدند و این 5 نفر در جلسه بعدی شورای شهر تهران برنامه‌های خود را برای حضور در شهرداری تهران اعلام می‌کنند.
 
وی درباره اسامی اعلام شده از سوی اعضای شورای شهر تهران گفت: آقایان آخوندی، غلامرضا انصاری، محسن پورسیدآقایی، کامل تقوی‌نژاد، نصرالله جهانگرد،‌ سمیع‌الله حسینی مکارم، پیروز حناچی، مصطفی سالاری، رسول کشکور، واعظ مهدوی، علی اوسط هاشمی، مناف هاشمی و بنده به عنوان 13 گزینه شهرداری تهران در جلسه هم‌اندیشی معرفی شدیم.
 
هاشمی در پاسخ به این سوال که آیا وی نیز از کاندیداتوری7 و حضور در شهرداری تهران انصراف خواهد داد، گفت: با رأی اعضای شورای شهر تهران انتخاب شدم و باید ببینیم در جلسه امروز چه اتفاقی خواهد افتاد.
 
وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه شما سرلیست امید برای حضور در شورای شهر تهران بوده‌اید و بالاترین رأی را کسب کرده‌اید و چرا اعضا با شهردار شدن شما مخالف هستند، گفت: بنده سرلیست نبودم و در واقع بر اساس حروف البفا آخرین نفر بودم اما مردم تهران به من لطف داشتند و به من رأی خوبی  دادند.