هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 19 آذر 1397
ساعت 00:13
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 13 شهريور 1397 ساعت 19:21 2018-9-4 19:21:33
شناسه خبر : 292008
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس از رد طرح ممنوعیت انتخاب یا انتصاب مقامات و مدیران دارای تابعیت مضاعف و مرتبط با کشورهای خارجی در این کمیسیون خبر داد.
علی نجفی‌خوشرودی نمانده مردم بابل و سخنگوی کمیسیون امنیت و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با  فارس به ارائه گزارشی از نشست عصر امروز کمیسیون متبوعش پرداخت و اظهار داشت: در نشست مذکور پس از تبادل اخبار و تحولات، بررسی یک لایحه و دو طرح در دستور کار قرار گرفت.
 

وی افزود: در این جلسه لایحه عضویت سازمان فضایی ایران در فدراسیون بین‌المللی فضانوردی به تصویب اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی رسید.

 

نجفی تصریح کرد: همچنین در این نشست طرح راه‌اندازی و استفاده از پیام‌رسان‌های مالی و انعقاد پیمان‌های پولی دو و چندجانبه در تجارت خارجی و طرح ممنوعیت انتخاب یا انتصاب مقامات و مدیران دارای تابعیت مضاعف و مرتبط با کشورهای خارجی به تصویب نرسید و توصیه شد با طرح‌ها و لوایح دیگری که در کمیسیون‌های دیگر مجلس دنبال می شود، تجمیع و یک قانون کامل تهیه و تصویب شود.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در پایان خاطرنشان کرد: در ادامه این نشست، مسئولان ستاد کل نیروهای مسلح گزارشی از اقدامات مهارت آموزشی سربازان وظیفه ارائه کردند.

 x