هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 9 مرداد 1397 ساعت 08:42
سه شنبه 9 مرداد 1397 07:54 ساعت
2018-7-31 08:42:19
شناسه خبر : 290519

سرپرست مدیرعاملی استقلال می‌گوید انتقال حسینی به تیم ترکیه‌ای ۶۰۰ هزار دلار برای آبی‌ها درآمد داشته است.
سرپرست مدیرعاملی استقلال می‌گوید انتقال حسینی به تیم ترکیه‌ای ۶۰۰ هزار دلار برای آبی‌ها درآمد داشته است.
به گزارش رجانیوز به نقل از ایسنا، امیرحسین فتحی سرپرست باشگاه استقلال درباره انتقال مدافع ۲۲ ساله تیمش به ترابزون اسپور ترکیه گفت: از همان ابتدا که موضوع انتقال سید مجید حسینی مطرح شد، اعلام کردم تنها در صورتی اجازه جدایی این بازیکن را میدهیم که منافع باشگاه تامین شود. به همین دلیل هم باشگاه ترابزون با ما وارد مذاکره شد و در نهایت در ازای دریافت ۶۰۰ هزار دلار، با جدایی حسینی موافقت کردیم.
او افزود: ۴۰۰ هزار دلار از این پول بابت صدور رضایتنامه سید مجید حسینی است و ۲۰۰ هزار دلار نیز بابت حق رشد که در مجموع، دریافتی باشگاه استقلال از انتقال این بازیکن برخلاف اخبار منتشر شده، ۶۰۰ هزار دلار خواهد بود. ضمن این که از انتقال این بازیکن به باشگاه بعدی نیز ۲۰ درصد حق انتقال به استقلال تعلق می‌گیرد.
فتحی اظهار کرد: منافع باشگاه استقلال برای ما از هر چیزی مهمتر است و در این خصوص از هیچ تلاشی کوتاهی نخواهیم کرد. باشگاه استقلال، از بزرگترین و پر افتخارترین باشگاههای آسیا است و باید ارزش و حرمت آن به طور کامل رعایت شود، شاهد این موضوع نیز روز گذشته ۷ مرداد، سالروز کسب دومین ستاره آسیایی است که یادآور بخشی از تاریخ پرافتخار استقلال عزیز ما است. یاد منصورخان، ناصر خان و همه بزرگان تاریخ این باشگاه گرامی باد.
سرپرست باشگاه استقلال به روند جذب بازیکنان جدید اشاره کرد و گفت: هماهنگی‌های لازم با باشگاه ذوب آهن انجام شده و طی امروز و فردا رضایتنامه تبریزی صادر می‌شود و این بازیکن بعد از بازی با ذوب آهن به جمع ما اضافه خواهد شد. برای عقد قرارداد با نیومایر هم منتظر جواب تست‌های پزشکی او هستیم که فکر نمی‌کنم مشکل خاصی داشته باشد. چند مهاجم دیگر را مدنظر داریم که الحاجی گرو یکی از آنهاست و امیدواریم با توجه به تأیید کادرفنی درصدد نهایی کردن انتقال او هستیم. مدیربرنامه بازیکنان عراقی هم وارد ایران شده و قرار هست خود بازیکنان هم وارد کشور شوند تا در صورت تأیید کادرفنی در خدمت آنها باشیم.