هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 2 ارديبهشت 1398
ساعت 07:53
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 30 خرداد 1397 ساعت 18:28 2018-6-20 18:28:13
شناسه خبر : 288597
 فرمانده انتظامی استان خوزستان از شناسایی و دستگیری قاتل فراری در کمتر از ۲۴ ساعت طی عملیات ضربتی پلیس شهرستان شادگان خبر داد.
فرمانده انتظامی استان خوزستان از شناسایی و دستگیری قاتل فراری در کمتر از ۲۴ ساعت طی عملیات ضربتی پلیس شهرستان شادگان خبر داد.
به گزارش رجانیوز به نقل از مهر، سردار حیدر عباس زاده گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰  مبنی بروقوع خودکشی در یکی از محلات شهرستان شادگان، بلافاصله عوامل انتظامی به محل اعزام شدند.
 
این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: کارآگاهان پلیس پس از بررسی آثار به جا مانده و انجام تحقیقات تخصصی به حقیقت موضوع پی بردند که مقتول به هویت (م - ش) بر اثر اصابت شلیک اسلحه شکاری به قتل رسیده و مرگ وی ناشی از خودکشی نبوده است، بلافاصله مأموران انتظامی در معیت تیم مجربی از کارآگاهان پلیس آگاهی دستورات لازم برای  بررسی و کشف جزئیات پرونده را دریافت کردند.
 
سردار عباس زاده افزود: با تجزیه و تحلیل سرنخ های به جا مانده در صحنه جنایت، در کمتر از ۲۴ ساعت قاتل به هویت(ک -- ش) که از بستگان نزدیک مقتول بوده را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی در یک عملیات ضربتی دستگیر و اسلحه بکار رفته در قتل کشف شد.
 
فرمانده انتظامی استان خوزستان در پایان با بیان اینکه قاتل به قتل معترف شده و انگیزه خود را اختلاف قبلی عنوان کرده است، تصریح کرد: متهم پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شد.