هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 28 خرداد 1397
ساعت 14:12
به روز شده در :

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 15 خرداد 1397 ساعت 19:07 2018-6-5 19:07:35
شناسه خبر : 288201
عضو هیئت‌رئیسه مجلس از اعلام مخالفت این هیئت با اعزام نمایندگان به روسیه برای تماشای مسابقات جام‌جهانی خبر داد.
احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با تسنیم، درباره انتشار اخباری مبنی بر  سفر 6 نفر از نمایندگان به روسیه برای تماشای بازی‌های جام جهانی گفت: طبق شنیده‌ها 4 عضو کمیسیون فرهنگی و 2 عضو فراکسیون ورزش مجلس قرار است برای تماشای بازی‌های جام‌جهانی از سوی وزارت ورزش به روسیه بروند.
 
وی با بیان اینکه وزارت ورزش تاکنون هماهنگی با مجلس برای اعزام نمایندگان به روسیه نداشته است، ادامه داد: این موضوع باید در کمیته سفرهای خارجی مجلس تصویب و پس از آن انجام شود؛ در حال حاضر هیچ مجوزی برای سفر نمایندگان مجلس به روسیه صادر نشده است.
 
نماینده مردم قم در مجلس با تاکید براینکه بهتر بود وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال هیئت‌رئیسه پارلمان را در جریان اعزام چند نماینده به روسیه قرار می داد، اظهار داشت:حتی اگر وزارت ورزش این اقدام را انجام می‌داد هیئت‌رئیسه با توجه به شرایط اقتصادی کشور با انجام این کار مخالفت می‌کرد.
 
عضو هیئت‌رئیسه مجلس با اعلام اینکه در جلسه روز یکشنبه هفته آینده این هیئت موضوع اعزام 6 نماینده به روسیه را بررسی خواهیم کرد، ادامه داد: قطعاً این موضوع با مخالفت اعضای هیئت‌رئیسه مجلس مواجه خواهد شد.
 
امیرآبادی تصریح کرد: در صورت لزوم با طرح سوال، از وزیر ورزش و جوانان خواهیم خواست با حضور در مجلس پاسخ نمایندگان درباره علت اعزام نمایندگان به جام‌جهانی روسیه را توضیح دهد.


x