هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 11 خرداد 1399
ساعت 02:56
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 7 خرداد 1397 ساعت 20:30
دوشنبه 7 خرداد 1397 19:16 ساعت
2018-5-28 20:30:54
شناسه خبر : 287929
اساتید دانشگاه و کنشگران سیاسی در آمریکا در نامه‌ای خواستار اعتراض تهران به حکم دادگاه آمریکایی درباره پرداخت غرامت ۶ میلیارد دلار بابت حملات ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ شدند و برای کمک به ایران اعلام آمادگی کردند.
اساتید دانشگاه و کنشگران سیاسی در آمریکا در نامه‌ای خواستار اعتراض تهران به حکم دادگاه آمریکایی درباره پرداخت غرامت ۶ میلیارد دلار بابت حملات ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ شدند و برای کمک به ایران اعلام آمادگی کردند.

گروه بین الملل-رجانیوز:  86 تن از اساتید دانشگاه و کنشگران سیاسی در آمریکا در نامه‌ای خواستار اعتراض تهران به حکم دادگاه آمریکایی درباره پرداخت غرامت ۶ میلیارد دلار بابت حملات ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ شدند و برای کمک به ایران اعلام آمادگی کردند. این چهره های مطرح و بین المللی ضمن ارسال نامه ای به وزارت خارجه خواستار اعتراض به حکم دادگاه نیویورک جهت برداشت ۶ میلیارد دلار از دارایی های ایران به عنوان غرامت حملات ۱۱ سپتامبر شده و اعلام کردند برای دفاع از ایران در دادگاه های آمریکا و شهادت به نفع ملت ایران آمادگی کامل دارند.

 

به گزارش رجانیوز، این نامه در پی آن صورت می گیرد که اردیبهشت ماه امسال دادگاهی در آمریکا در حکمی غیابی و بدون ارائه مستندات، ایران را به پرداخت بیش از 6 میلیارد دلار به خانواده‌های قربانیان کشته شده در حادثه حمله به برج‌های تجارت جهانی نیویورک محکوم کرد. ایران تاکنون به این حکم اعتراض نکرده و برای این کار تنها تا دو روز فرصت دارد.

 

به گزارش دبیرخانه افق نو، نادر طالب زاده، دبیر کنفرانس بین المللی افق نو که با بسیاری از امضاکنندگان نامه در ارتباط است، امشب در برنامه جهان آرا (شبکه افق نو) به همراه دکتر کوین برت به بررسی حقوق از بین رفته ایران در این پرونده و موارد مشابه و منفعل بودن دستگاه دیپلماسی در این خصوص می پردازد.

 

امضاکنندگان نامه به دو دسته تقسیم می شوند:

 

محققین ارشد ۱۱ سپتامبر:

“دانشمندان برای حقیقت ۱۱ سپتامبر”، ” معمارین و مهندسین ۱۱ سپتامبر”، “کمیته وکلا برای تحقیق در مورد ۱۱ سپتامبر”، “جنبش حقیقت جوی ۱۱ سپتامبر”، “اتحاد حقیقت ۱۱ سپتامبر”، “اجماع بر سر ۱۱ سپتامبر”، سیاستمداران معترض به روایت رسمی دولت آمریکا از این حادثه، نویسندگان کتاب های مشهور در خصوص ۱۱ سپتامبر و کارگردانان و تهیه کنندگانی که از فیلم های مستند و داستانی آنها به عنوان منبع و مرجع در خصوص حقیقت این حادثه نام برده می شود، سرمایه دارانی که بخش عمده سرمایه خود را برای تحقیق و افشاگری دست های پشت پرده ۱۱ سپتامبر گذاشته اند.

 

مقامات سابق و شخصیت های علمی، هنری و رسانه ای مستقل

افسران و کارشناسان ارشدِ آژانس امنیت ملی، سی.آی.ای، دفتر مدیرکل اطلاعات ملی، پنتاگون، ارتش، وزارت امور خارجه، نیرو هوایی، نماینده کنگره، شهردار یکی از شهرهای کالیفرنیا، نمایندگان اتحادیه اروپایی، نماینده پارلمان، تفنگدار نیروی دریایی، افسر نیروی دریایی، مشاور وزیر دفاع، پلیس جنایی، وکلای بین المللی، خبرنگاران و تحلیلگران رسانه ای، فلاسفه، هنرمندان، اساتید دانشگاه های پرینستون، نیویورک، برکلی، بیرمنگام، سوربن، لینکلن (پنسیلوانیا) مک مستر، کپنهاگ، شفیلد، مسکو، بولینگ گرین، لثبریج، ویسکانسین، بولونیا، دانشگاه نظامی آمریکا، کالج سنت ماری (نتردام، ایندیانا)

 

متن نامه و اسامی امضاکنندگان به شرح ذیل است:

خطاب به وزارت دادگستری و وزارت امور خارجه، جمهوری اسلامی ایران

هدف ما از نگارش این نامه ترغیب جمهوری اسلامی ایران برای اعتراض فوری به رای دادگاه ناحیه جنوب نیویورک است که در آن جمهوری اسلامی ایران به پرداخت بیش از ۶ میلیارد دلار غرامت برای حملات تروریستی یازده سپتامبر محکوم شده است. لطفا توجه داشته باشید که درخواست تجدید نظر باید تا روز چهارشنبه ۲۸ می آماده شود، پس این اقدام موضوعی بسیار فوری است.

 

ما همه آماده و مایل هستیم که در دادگاه به نفع بی گناهی ایران شهادت دهیم. این پروندهِ به شدت ضعیف علیه ایران بر مبنای روایت کمیسیون یازده سپتامبر از این اتفاقات تشکیل شده، که در آن ۱۹ هواپیماربا (که ۱۵ نفرشان سعودی بودند و هیچ کدام از آن ها ایرانی نبودند) منجر به وقوع یک سری کارهای معجزه آسا، همچون نقض قوانین فیزیک شدند. بدون هیچ تردیدی ما می توانیم به صورت کامل ثابت کنیم که این روایت از اتفاقات غلط است و بدین ترتیب پرونده علیه ایران را بی اثر و از لحاظ حقوقی خنثی کنیم.

 

باور ما این است که اعتراض به این حکم در یک دادگاه آمریکایی موجب می شود ایران به یک برد رسانه ای بزرگ در مقابل دشمنانش دست یابد و همچنین احتمال دارد که ایران در پرونده حقوقی پیروز شود. هرچند دادگاه های آمریکا ممکن است فاسد باشند، اما آن ها هم قوانینی را دنبال می کنند و سوابق قانونی را ثبت و ضبط می کنند که در این مورد، رسیدن نیروها و گروه های ضدایرانی به اهداف شان در این پرونده بسیار دشوار است.

 

عدم اعتراض به قضاوت باعث خواهد شد که گروه های (فشار) ضد ایرانی به پیروزی برسند که لایقش نیستند. هرچند آن ها شواهد و مدارک معتبری علیه ایران ندارند، اما عدم اقدام ایران در دفاع از خود می تواند به منزله پذیرش این اتهام باشد.

 

وب سایت سازمان های تحقیقاتی زیر دارای شواهدی مفید و تایید شده است که ایران می تواند برای دفاع از خود به آن ها استناد کند.

 

معماران و مهندسین برای حقیقت یازده سپتامبر  https://www.AE911Truth.org

اجماع بر سر یازده سپتامبر  http://www.consensus911.org

دانشمندان برای حقیقت یازده سپتامبر  http://www.scientistsfor911truth.org

برای ارتباط با مدیران این سازمان ها، با این ایمیل در تماس باشید  Kevin@mujca.org

 

به دولت ایران پیشنهاد می کنیم که با آقای میک هاریسون عضو کمیته وکلا برای تحقیق در مورد ۱۱ سپتامبر تماس بگیرد، چرا که او به عنوان یک وکیل خصوصی ممکن است بتواند در مسیر برداشتن گام های نخست برای جمع آوری یک تیم قانونی جهت درخواست تجدیدنظر حکم قاضی دانیلز قبل از موعد ۲۸ می به جمهوری اسلامی ایران کمک نماید.

 

کمیته وکلا برای تحقیق در مورد یازده سپتامبر http://www.lawyerscommitteefor9-11inquiry.org

(این کمیته در تاریخ ۱۰ آوریل دادخواستی ۵۴ صفحه ای برای اعضای هیئت عالی منصفهِ تحقیق و تفحص در مورد یازده سپتامبر مستقر در دادستانی ناحیه جنوب نیویورک ثبت کرده است)

 

متشکریم و منتظریم که از شما خبرهای بیشتری بشنویم.

ارادتمند شما

 

پروفسور دیوید ری. گریفین (آمریکا)، استاد بازنشسته دانشکده الهیات کلیرمون و نویسنده ۱۳ کتاب درباره ۱۱ سپتامبر

پروفسور ریچارد فالک (آمریکا)، استاد بازنشسته حقوق بین‌الملل دانشگاه پرینستون، گزارشگر ویژه شورای حقوق بشر سازمان ملل در مورد وضعیت حقوق بشر در فلسطین (۲۰۰۸ تا ۲۰۱۴)

دکتر سینتیا مک‌کینی (آمریکا)، ۶ دوره عضو مجلس نمایندگان آمریکا از حزب دموکرات و نامزد حزب سبز آمریکا در انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۲۰۰۸، عضو جنبش حقیقت یاب ۱۱ سپتامبر

پروفسور گرام مک‌کوئین (کانادا)، استاد بازنشسته مطالعات مذهبی دانشگاه مک‌مستر، مدیر سابق مرکز مطالعات صلح مرکز مک‌مستر و نویسنده مقالات متعدد درباره ۱۱ سپتامبر

پروفسور مارک کریسپین میلر (آمریکا)، استاد فرهنگ و ارتباطات دانشگاه نیویورک، فعال حقیقت جوی ۱۱ سپتامبر

پروفسور پیرس رابینسُن (انگلستان)، استاد سیاست، جامعه و روزنامه‌نگاری سیاسی دانشگاه شفیلد، فعال حقیقت جوی ۱۱ سپتامبر

پروفسور نیلز هریت (دانمارک)، شیمیدان، استاد بازنشسته دپارتمان شیمی دانشگاه کپنهاگ که با شواهد و مدارک ثابت می کند در برج های دوقلو ماده فوق‌انفجاری «نانو ترمیت» کار گذاشته بودند

کارل برویلت (آمریکا)، بنیانگذار ائتلاف حقیقت ۱۱ سپتامبر در شمال کالیفرنیای

پروفسور اولیور بوید بارت (ایرلند)، استاد بازنشسته روزنامه‌نگاری دانشگاه ایالتی بولینگ گرین

پروفسور آنتونی جیمز هال (کانادا)، استاد مطالعات جهانی سازی دانشگاه لثبریج و مولف مقالات متععد در مورد ۱۱ سپتامبر

کریستوفر بولین (آمریکا)، روزنامه‌نگار تحقیقی و نویسنده کتاب «حل یازده سپتامبر: فریبی که جهان را تغییر داد و جنگ علیه تروریسم: توطئه‌ای برای حاکم شدن بر خاورمیانه»

جیمی والتر (آمریکا)، سرمایه داری که بخش عظیمی از سرمایه خود را صرف تحقیقات مستقل در خصوص ۱۱ سپتامبر نمود و برای کسی که ثابت کند مرکز تجارت جهانی بدون استفاده از مواد منفجره پایین آمده جایزه تایین کرده است

تونی زامبوتی (آمریکا)، مهندس سابق طراحی مکانیکی شرکت های لاکهید مارتین و BAE سیستم

دکتر ابراهیم سودی (آمریکا)، مهندس سازه

یان هنشال (انگلستان)، نویسنده کتاب «۱۱ سپتامبر، مدارک تازه»

سندر هیکس (آمریکا)، نامزد کنگره و نویسنده کتاب «ازدواج بزرگ: یازده سپتامبر، افشاگران و مخفی‌کاری‌ها»

مایکل سانتانگلو (آمریکا)، عضو پروژه اقدام برای حقیقت

دکتر کوین برت (آمریکا)، استاد سابق دانشگاه ویسکانسین، عضو ائتلاف اسلامی-یهودی-مسیحی برای حقیقت، نویسنده کتاب «تحقیق و تفحص از جنگ علیه تروریسم»

دیوودونه(فرانسه)، کمدین ضد اسرائیلی شناخته شده در عرصه جهانی

جولیتو کیزا (ایتالیا)، سیاستمدار، عضو سابق پارلمان اروپا، سازنده فیلم «صفر: تحقیقی درباره یازده سپتامبر»

جرارد ویسنیوسکی (آلمان)، کارگردان اولین مستند انتقادی تلویزیونی و پرمخاطب (در عرصه جهانی) درباره ۱۱ سپتامبر، نویسنده کتاب «عملیات ۱۱ سپتامبر: حمله‌ای علیه جهان» و «افسانه یازده سپتامبر؛ ردیابی حقیقت، افشاگری‌های جدید»

پروفسور رودی لیست (آمریکا)، استاد سابق دانشگاه بیرمنگام، عضو گروه دانشمندان جویای حقیقت یازده سپتامبر

آرت اولویر (آمریکا)، شهردار سابق بلفلاورِ کالیفرنیا و تهیه کننده فیلم «عملیات ترور»

پروفسور حمید الگر (آمریکا)، استاد بازنشسته مطالعات فارسی و اسلامی دانشگاه برکلی

پروفسور ویلیام او. بیمن (آمریکا)، استاد مردم شناسی دانشگاه مینه سوتا، مولف آثار متعدد در خصوص خاورمیانه

پروفسور عاطف کوبورسی (آمریکا)، استاد بازنشسته اقتصاد دانشگاه مک‌مستر

دکتر فیلیپ جرالدی (آمریکا)، افسر سابق اطلاعات نظامی سی.آی.ای و کارشناس ارشد مسائل امنیتی

وین مدسن (آمریکا)، افسر سابق آژانس امنیت ملی، رئیس سابق بخش سیستم جاسوسی صوتی دریایی در نیروی دریایی آمریکا، روزنامه‌نگار تحقیقی و نویسنده در امور اطلاعاتی

اسکات بنت (آمریکا)، افسر سابق ضدتروریسم و جنگ روانی ارتش، هماهنگ‌کننده اسبق ضدتروریسم در وزارت امور خارجه

مایکل ملوف (آمریکا)، تحلیلگر ارشد سیاست های امنیتی سابق در دفتر وزیر دفاع

اسکات ریکارد (آمریکا)، افسر اطلاعاتی سابق نیروی هوایی، آژانس امنیت ملی و دفتر مدیرکل اطلاعات ملی

کن اوکیف (آمریکا-ایرلند)، تفنگدار سابق نیروی دریایی آمریکا و کهنه‌سرباز جنگ اول خلیج فارس

آلن کوروز (فرانسه)، مشاور اسبق وزیر دفاع

ریچارد لبویر (فرانسه)، افسر عملیات سابق نیروی دریایی ، سردبیر سابق رادیو بین‌الملل فرانسه

یورگن کین کولبل (آلمان)، پلیس سابق جنایی

تاماس سامو (مجارستان)، نماینده سابق پارلمان

فرانسوا فرییر (فرانسه)، افسر سابق نیروی دریایی

فرانک کریلمن (بلژیک)، سناتور سابق پارلمان، رئیس سابق کمیسیون سیاست خارجی، امور اروپایی و همکاری بین المللی

کریستین بوشه (فرانسه)، سیاستمدار

کریستوفر بلک (کانادا)، وکیل جنایی بین‌المللی، عضو جامعه حقوقدانان کانادا

ادوارد کوریگان (کانادا)، وکیل امور مهاجرت، قانون حمایت از مهاجرین و شهروندی، عضو جامعه حقوقدانان کانادا

ایزابل کوتانت پیر (فرانسه)، وکیل بین المللی

پروفسور کوکب صدیق (آمریکا)، استاد دانشگاه لینکولن، از رهبران جامعه مسلمانان

پروفسور ماتیو کروستون (آمریکا)، استاد امنیت جهانی و اطلاعات راهبردی دانشگاه نظامی آمریکا

پروفسور پیر دورتوگیه (فرانسه)، تاریخدان، فیلسوف، مولف کتب متعدد، کارشناس ارشد مسائل ژئوپلیتیک

پروفسور کلودیو موتی (ایتالیا)، استاد سابق دانشگاه بولونیا، دبیر نشریه «اوراسیا»

گرتا برلین (آمریکا)، چهره مطرح حامی فلسطین، از بنیانگذاران «جنبش رهاسازی غزه»

دکتر پاول لارودی (آمریکا)، چهره مطرح حامی فلسطین، از بنیانگذاران «جنبش رهاسازی فلسطین»

مرلین میلر، کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۲ و فیلمساز مستقل

ونسا بیلی (انگلستان– فرانسه)، فعال صلح‌طلب و روزنامه‌نگار مستقل

یواکین فلورِس (آمریکا)، سردبیر پایگاه خبری «فورت روس نیوز»، مدیر و تحلیلگر مرکز مطالعات تقریب عقاید

گرود اُ کولمن (ایرلند)، تحلیلگر مسائل ژئوپولیتیک

مارک دانکاف (آمریکا)، کشیش، تحلیلگر مسائل سیاسی

گردِن داف، سردبیر ارشد پایگاه تحلیلی-خبری Veteranstoday.com، کارشناس ارشد مسائل امنیتی

دکتر ای. مایکل جونز (آمریکا)، استاد سابق کالج سنت مِری (نوتردام – ایندیانا)، دبیر مجله «جنگ های فرهنگی»

جیم دابلیو دین (آمریکا)، سردبیر پایگاه تحلیلی-خبری Veteranstoday.com

محمد عاصی (آمریکا)، از رهبران جامعه مسلمانان، امام جماعت سابق مرکز اسلامی واشنگتن

پروفسور الکساندر دوگین (روسیه)، فیلسوف، تحلیلگر ارشد مسائل ژئوپولیتیک، استراتژیست

آندره ولتچک (روسیه)، فیلسوف، نویسنده، فیلم‌ساز و روزنامه‌نگار تحقیقی

دکتر ماریا پومیه (فرانسه)، استاد سابق دانشگاه سوربن، نویسنده و محقق

دکتر استفان سایزر (انگلیس)، کشیش سابق کلیسای ویجینیا واترِ سوری، نویسنده کتاب «صهیونیسم مسیحی – نقشه راهی به سمت آرماگدون»

کُنراد ریکاس (اسکاتلند)، روزنامه‌نگار و عضو ارشد انجمن «آری لهستانی‌ها به استقلال اسکاتلند»

پپه اسکوبار (برزیل)، خبرنگار روزنامه آسیاتایمز، تحلیلگر مسائل ژئوپولیتیک

لورن بوث (انگلیس)، روزنامه‌نگار و مجری برنامه‌های تلویزیونی

ژان میشل ورنوشه (فرانسه)، تحلیلگر مسائل ژئوپولیتیک، خبرنگار سابق مجله فیگارو

دیوید لاولی واکلین (انگلیس)، مستندساز، فعال ضد جنگ

دراگانا تریفکوویچ (صربستان)، مدیر مرکز مطالعات راهبردی-جغرافیایی

لسلی وارن (فرانسه)، رئیس موسسه مطالعات راهبردی

لوسین سریس (فرانسه)، نویسنده کتاب «حکومت از طریق ناآرامی – مهندسی اجتماعی و جهانی‌سازی»

حفصا کارا مصطفی (انگلستان)، روزنامه‌نگار و تحلیلگر مسائل سیاسی

ژاکوب کوهن (فرانسه)، نویسنده و محقق

ژیل مونیه (فرانسه)، نویسنده و روزنامه‌نگار تحقیقی

مک ایگان (استرالیا)، تحلیلگر مسائل سیاسی، مجری رادیو

مروا عثمان (لبنان)، مدرس دانشگاه، تحلیلگر مسائل منطقه

زینا مهنا (لبنان)، فعال حقوق بشر و نویسنده

دوگان برمک (ترکیه)، از رهبران جامعه اسلامی

لوکا پیناسکو (ایتالیا)، اقتصاددان و تحلیلگر مسائل ژئوپولیتیک

تشا تشانوویچ (صربستان)، سردبیر «بالکان اینفو»

اریک والبرگ (کانادا)، نویسنده کتاب «لابی اسرائیل در کانادا» و تحلیلگر مسائل ژئوپولیتیک

پتر کوئینگ (سوئیس)، اقتصاددان، تحلیلگر ژئوپلیتیک

ایوان بندِتی (فرانسه)، رئیسl’OEuvre française

لادیسلاو زمانک (جمهوری چک)، فعال سیاسی و چهره علمی

مایکل اوپرسکالسکی (آلمان)، روزنامه‌نگار و مشاور امور بین‌الملل

استفانو بونیلائوری (ایتالیا)، سردبیر پایگاه Anteo Edizioni

نوید نصر (آمریکا)، محقق مرکز مطالعات تقریب عقاید

استیون دی. کیلی (آمریکا)، کارشناس مسائل سیاسی، سردبیر TruthCatRadio

 

May 26, 2018

To the Ministry of Justice and Ministry of Foreign Affairs, Islamic Republic of Iran

We are writing to urge the Islamic Republic of Iran to immediately appeal the Southern District Court of New York’s ruling ordering Iran to pay more than six billion dollars of reparations for the 2001 terrorist attacks. Please note that the appeal must be filed by Wednesday, May 28, so this is an extremely urgent matter.

We are willing and ready to provide court testimony in support of Iran’s innocence. The extremely weak case against Iran is predicated on the 9/11 Commission’s version of events, according to which 19 alleged hijackers (15 of whom were Saudis, and none of whom were Iranians) precipitated a series of miracles including gross violations of the laws of physics. We can prove absolutely, beyond any reasonable doubt, that this version of events is false, thereby nullifying the case against Iran.

We believe that by strongly contesting this matter in a US court, Iran can win a major media victory over its enemies, and will likely win the legal case as well. For while US courts can be corrupt, they follow procedural rules, and create legal records, that will in this case make it very difficult for the anti-Iran forces to achieve their objectives.

The alternative—not contesting the judgment—hands the anti-Iran forces a victory that they do not deserve. For although they have no valid evidence against Iran, if Iran fails to defend itself, it appears to be admitting guilt.

Strong peer-reviewed evidence useful to a court defense resides on the websites of three research organizations.

Architects and Engineers for 9/11 Truth  https://www.AE911Truth.org

Consensus 9/11 http://www.consensus911.org

Scientists for 9/11 Truth  http://www.scientistsfor911truth.org

The leaders of these organizations could possibly be reached for consultation through Kevin@mujca.org.

We urge the government of Iran to contact Mr. Mick Harrison Esq. of the Lawyers Committee for 9/11 Inquiry who, in his capacity as a private attorney, may be able to help the Islamic Republic of Iran take the initial steps toward assembling a legal team to appeal Judge Daniels’ ruling in advance of the May 28 deadline:

Lawyers Committee for 9/11 Inquiry https://www.lawyerscommitteefor9-11inquiry.org

(which on April 10 filed a 54-page petition for a grand jury investigation of 9/11 with the U.S. Attorney of the Southern District of New York.)

Thank you, and we look forward to hearing from you.

Sincerely,

Prof. David Ray Griffin, Professor Emeritus, Claremont School of Theology; author of 13 books on 9/11 (USA)

Prof. Richard Falk, Professor of International Law, Emeritus, Princeton University (USA)

Dr. Cynthia McKinney, six-term congresswoman (D-GA) and Green Party candidate for 2008 Presidential election, member of 9/11 Truth movement (2008) (USA)

Prof. Graeme MacQueen, Associate Professor of Religious Studies (retired), McMaster University; former Director of McMaster’s Centre for Peace Studies and author of numerous articles on 9/11. (Canada)

Prof. Mark Crispin Miller, Professor of Culture and Communication, New York University (USA)

Prof. Piers Robinson, Professor of Politics, Society and Political Journalism at Sheffield University (UK)

Prof. Niels Harrit, chemist, former Professor at University of Copenhagen, He presents evidence that the dust of the buildings contained the explosive nano–thermite (Denmark)

Carol Brouillet, Founder of Northern California 9/11 Truth Alliance

Prof. Oliver Boyd-Barrett, Professor Emeritus of Journalism, Bowling Green State University (Ireland)

Prof. Anthony James Hall, 911 turther, Professor of Globalization Studies, University of Lethbridge (Canada)

Christopher Bollyn, investigative journalist and author of Solving 9-11: The Deception that Changed the World and The War on Terror: The Plot to Rule the Middle East.

Jimmy Walter, venture capitalist and author & best known for sponsoring advertisements asking to reopen the investigation 911 & offering financial rewards to anyone that could prove the World Trade Center was destroyed without the use of explosives.  (USA)

Tony Szamboti, ME, former Lockheed Martin and BAE Systems mechanical design engineer (USA)

Dr. Ibrahim Soudy, PE, SE, PEng, Structural Engineer (USA)

Ian Henshall, author, 911 The New Evidence  (UK)

Sander Hicks, Candidate for US Congress, author of The Big Wedding: 9/11, the Whistle-blowers, and the Cover-up (USA)

Michael Santangelo, Co-Facilitator for Truth Action Project, New York City (USA)

Dr. Kevin Barrett, Former professor at Wisconsin University, Muslim-Jewish-Christian Alliance for Truth; author of Questioning the War on Terror (USA)

Dieudonné, Worldwide known Comedian, author of performance on 911 “la fine équipe du 11”

Giulietto Chiesa, Politician, former European Parliament member, director of Zero: an Investigation Into 9/11 (Italy)

Gerhard Wisnewski, author of the first critical television documentary on 911, in a large worldwide broadcast. Author of “۹/۱۱ Operation: Attack on the globe”; “۹/۱۱ Myth: Tracking the truth, New revelations” (German)

Prof. Rudy List, former professor at University of Birmingham, member of Scientists for 9/11 Truth (USA)

Art Olivier, Former Mayor of Bellflower, California, producer of “Operation Terror”

Prof. Hamid Algar, Professor Emeritus of Persian and Islamic Studies, University of California, Berkeley (USA)

Prof. William O. Beeman, Professor of Anthropology, University of Minnesota, Author of several books on Middle East (USA)

Prof. Atif Kubursi, Emeritus Professor of Economics McMaster University

Dr. Philip Giraldi, former CIA military intelligence officer & counter-terrorism specialist (USA)

Wayne Madsen, former NSA officer, former head of Naval Sound Surveillance System in US Navy, investigative Journalist, author specializing in intelligence  (USA)

Dr. Scott Bennett, former army psychological warfare-counterterrorism officer, former State Department Coordinator for Counterterrorism (USA)

Michael Maloof, former senior security policy analyst in the Office of the Secretary of Defense (USA)

Scott Rickard, former intelligence officer for the USAF, the NSA, and the Directorate of National Intelligence (DNI) (USA)

Ken O’Keefe, former Marine and Gulf War veteran (USA – Ireland)

Colonel Alain Corvez, former advisor of French minister of defense (France)

Richard Labévière, former navy operational reserve officer, former editor-in-chief of Télévision Suisse Romande (TSR) and Radio France Internationale (RFI), author (France)

Jürgen Cain Külbel, former criminal police (Germany)

Tamás Samu, former MP (Hungary)

François Ferrier, former Marine officer, ex-regional advisor of Lorraine (France)

Frank Creyelman Honorary MP (Flemish Parlament) / Former Chairman committee on Foreign policy, European affairs and International cooperation, Former senator in Belgium Parliament  (Belgium)

Dr. Christian Bouchet, politician (France)

Christopher Black, international criminal lawyer, member of the  Law Society of Upper Canada)

Edward C. Corrigan, Certified Specialist by the Law Society of Upper Canada in both Citizenship & Immigration and Refugee Protection Law (Canada)

Isabelle Coutant Peyre, lawyer (France)

Prof. Kaukab Siddique, Lincoln University professor, Muslim Leader (USA)

Prof. Matthew Crosston, Professor of Global Security and Strategic Intelligence, American Military University (USA)

Prof. Pierre Dortiguier, historian philosopher, author of several books, senior analyst on geopolitics (France)

Prof. Claudio Mutti, former professor at University of Bologna, editor of the journal “Eurasia” (Italy)

Greta Berlin, Co-Founder, the Free Gaza movement (USA)

Dr. Paul Larudee, Former Fulbright-Bays Lecturer (USA)

Merlin Miller, 2012 presidential candidate, independent filmmaker (USA)

Vanessa Beeley – peace activist and independent journalist (UK – France)

Joaquin Flores, Editor in Chief of Fort Russ News, Director & Analyst at Center for Syncretic Studies (USA)

Gearóid Ó Colmáin, Geopolitical analyst, Media commentator (Ireland)

Gordon Duff, Senior Editor, Author of Veteranstoday, senior analyst of security issues (USA)

Mark Dankof, reverend, political analyst (USA)

Dr. E. Michael Jones, former professor at  Saint Mary’s College (Notre Dame, Indiana), editor of Culture Wars magazine (USA)

Jim W. Dean, Managing Editor, VeteransToday.com (USA)

Imam Muhammad Asi, Muslim Leader, former Imam of Islamic Center of Washington (USA)

Prof. Alexander Dugin, philosopher, political analyst and strategist  (Russia)

Andre Vltchek, philosopher, author, filmmaker and investigative journalist (Russia)

Dr. Maria Poumier, former professor at Sorbonne University, author & researcher (France)

Dr. Stephen Sizer, former vicar of the Anglican parish of Christ Church (Virginia Water, Surrey), author of Christian Zionism – Road Map to Armageddon? (UK)

Konrad Rekas, journalist and senior member of  “Polish Yes for Scotland Independence Association” (Scotland)

Pepe Escobar, Asia Times correspondent (Brazil)

Lauren Booth, journalist and broadcaster (UK)

Jean Michel Vernochet, geopolitical analyst, former journalist editor at  Figaro Magazine (France)

David Lawley Wakelin, Documentary film maker (UK)

Dragana Trifkovic, Director of the Center for Geostrategic Studies (Serbia)

Leslie Varenne, President of IVERIS institute of strategic studies (France)

Lucien Cerise, author of “Governing through Chaos – Social Engineering and Globalization”(France)

Hafsa Kara-Mustapha, Journalist & Political Analyst (UK)

Jacob Cohen, Author and Researcher (France)

Gilles Munier, author and investigative journalist (France)

Max Igan, Lecturer, Political Analyst, Radio Presenter (Australia)

Marwa Osman, University Lecturer and freelance journalist (Lebanon)

Zeina Mohanna, human rights activists, author and international event organizer (Lebanon)

Dogan Bermek, Muslim Leader (Turkey)

Luca Pinasco, Economist & Geopolitical Analyst (Italy)

Tesha Teshanovic, editor in chief of “Balkan Info” (Serbia)

Eric Walberg, author and commentator (Canada)

Peter Koenig, Economist, Geopolitical analyst, (Geneva)

Yvan Benedetti, president of l’OEuvre française (France)

Ladislav Zemanek, scholar, political activist (Czech)

Michael Opperskalski, Journalist, Editor & International Consultant (Germany)

Stefano Bonilauri, Editor in chief of Anteo Edizioni (Italy)

Navid Nasr, Research fellow at Center for Syncretic Studies (USA)

Steven D Kelley, TruthCatRadio, political analyst (USA)