هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 14 مهر 1398
ساعت 11:32
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 17 بهمن 1388 ساعت 17:52 2010-2-6 17:52:43
شناسه خبر : 28760

فرهاد جعفری نوشت که "اگر این نویسنده‌ی محترم (و خیلی دیگر از تحلیل‌گرانِ معمادار!) کمی به این عکس که در جریان سفر محمود احمدی‌نژاد به اهواز گرفته شده دقت کنند، چه‌بسا برای معمای خود در مورد «سکوت تبریز» پاسخی بیابند".

به گزارش شبکه ایران، فرهاد جعفری، نویسنده کتاب "کافه پیانو"، در یادداشتی به سفر رئیس جمهور به اهواز اشاره کرده است و احمدی نژاد را از معدود دولتمردانی خواند که در میان مردم زندگی می کند.

پس از آنکه یکی از سایت های ضد انقلاب در یکی از مقالات سیاسی خود، از عدم همراهی مردم آذربایجان و تبریز با افراد موسوم به گروه سبز و عدم حمایت آنها از میرحسین موسوی انتقاد کرد و آن را "معمای سکوت آذربایجان" دانست، فرهاد جعفری پاسخ این معما را فاش کرد.

جعفری در یادداشت خود که در سایت شخصی اش منتشر شده است، به یکی از عکس های منتشر شده از رئیس جمهور در سفر استانی به خوزستان اشاره کرد و نوشت: "اگر این نویسنده‌ی محترم (و خیلی دیگر از تحلیل‌گرانِ معمادار!) کمی به این عکس که در جریان سفر محمود احمدی‌نژاد به اهواز گرفته شده دقت کنند، چه‌بسا برای معمای خود در مورد «سکوت تبریز» پاسخی بیابند".


نویسنده پرفروشترین کتاب سال 87 در ادامه یادداشت خود، این عکس را "نادر و استثنایی" خواند و نوشت: "اگر پوشه‌ای مربوط به «لحظات نادر و استثنایی» در کامپیوترتان دارید؛ حتماً این عکس را در آن ذخیره کنید. چه احمدی‌نژاد را دوست داشته باشید چه نه. چون تا این لحطه که نزدیک به 45 سال از عمرم می‌گذرد؛ شاهد چنین صحنه‌ای در هیچ کجای دنیا نبوده‌ام که دولتمردی دستبوس مردمان کشورش باشد".

گفتنی است که پیش از این، برخی از حامیان آقای موسوی در اعتراض به حمایت جعفری از احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری دهم، چند جلد از کتاب "کافه پیانو" را جلوی نشر چشمه که منتشر کننده این کتاب بود، آتش زدند!