هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 25 مرداد 1397
ساعت 22:54
به روز شده در :

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 5 ارديبهشت 1397 ساعت 17:24 2018-4-25 17:24:18
شناسه خبر : 286473
جدیدترین قسمت از برنامه تلویزیونی 360 درجه به بررسی تحولات عربستان در دوران ملک سلمان، پرداخته است.
جدیدترین قسمت از برنامه تلویزیونی 360 درجه به بررسی تحولات عربستان در دوران ملک سلمان، پرداخته است.
به‌گزارش رجانیوز، در آخرین ساعات از بامداد روز شنبه، صدای تیراندازی و شلیک ضد هوایی در کاخ ملک سلمان پادشاه عربستان، دلهره و ترس عجیبی را در دل اهالی کاخ و مردم ریاض انداخت. در همان دقایق اولیه، روایت‌های مختلفی از وقوع این حادثه در رسانه‌ها منتشر شد. برخی منابع از رویت یک پهپاد در آسمان ریاض و شلیک ضدهوایی‌ها به آن خبر دادند . گزارش‌ها حاکی از آن است که طی ماه‌های گذشته و از زمانی که ولیعهد عربستان دست به گشایش‌های اجتماعی و فرهنگی در این کشور زده است، تمهیدات امنیتی در اطراف کاخ پادشاهی و مراکز اصلی حکومت به شدت افزایش یافته است. 
 
فوت ملک عبدالعزیز و به قدرت رسیدن ملک سلمان را باید آغازگر تحولاتی عظیم در عربستان دانست. جایی که اتفاقاتی عجیب و غریب هم‌چون انحصاری کردن قدرت در بین شاهزاده‌ها، اصلاحات مدنی ساختارشکنانه، حمله به یمن، تمایل به آمریکا و غرب و تیره و تار شدن روابشط با ایران رخ داد. به همین مناسبت، برنامه 360 درجه مروری بر اتفاقات رخ داده در سرزمین وحی در چند سال اخیر خواهد داشت. 
 
«360 درجه»، مجموعه مستندهای اجتماعی، فرهنگی و سیاسی است که با توجه به اتفاقات و سوژه‌های مهم جامعه در طول یک هفته تهیه و تولید می‌شود. به روز و به لحظه بودن موضوعات از ویژگی‌های اصلی این برنامه تلویزیونی است.
 
«360 درجه» با تهیه‌کنندگی و کارگردانی محمدهادی نعمت‌اللهی، جمعه هر هفته ساعت 21:30 از شبکه مستند پخش می‌شود.


x