هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 1 مهر 1397
ساعت 01:28
به روز شده در :

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 27 فروردين 1397 ساعت 12:57 2018-4-16 12:57:21
شناسه خبر : 286136
 شایان ذکر است پس از انتصاب علیزاده، تغییرات در حوزة فرهنگی جهاد دانشگاهی شروع شده و قرار است عناصر افراطی همسو با این جریان مسئولیت سازمان ها و مراکز فرهنگی جهاد دانشگاهی را بر عهده گیرند.
شایان ذکر است پس از انتصاب علیزاده، تغییرات در حوزة فرهنگی جهاد دانشگاهی شروع شده و قرار است عناصر افراطی همسو با این جریان مسئولیت سازمان ها و مراکز فرهنگی جهاد دانشگاهی را بر عهده گیرند.
به گزارش رجانیوز، "عیسی علیزاده" که دارای رابطه با یکی از سران فتنه 88 می باشد، به عنوان معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی منصوب شد!
 
وی که در دوره مدیریت قبلی شهرداری تهران به عنوان یکی از سهمیه های طیف اصلاح طلب شورای شهر و با حمایت آنان به عنوان مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران منصوب شده بود در سالهای اخیر بارها در مراسمی که به عنوان جشن تولد، دید و بازدید نوروزی یا اعیاد مذهبی با رئیس جمهور اسبق برگزار شده است، شرکت فعال داشته و دارای روابط بسیار نزدیکی با طیف تندرو و افراطی اصلاح طلبان می باشد، در آخرین روز های کاری سال 96 به عنوان معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی منصوب شد.
 
 در سالهای اخیر، اتاق فکر اصلاح طلبان تنها راه حضور و نفوذ در دانشگاه ها را از طریق مجموعه جهاد دانشگاهی که در اختیار اصلاح طلبان بوده و به عنوان حیاط خلوت آنان است، کلید زده اند و انتصاب اخیر در این راستا ارزیابی میشود. شایان ذکر است پس از انتصاب علیزاده، تغییرات در حوزة فرهنگی جهاد دانشگاهی شروع شده و قرار است عناصر افراطی همسو با این جریان مسئولیت سازمان ها و مراکز فرهنگی جهاد دانشگاهی را بر عهده گیرند. 
 
شنیده ها حاکی بر آن است که قائم مقام سازمان دانش آموزی وزارت آموزش و پرورش در دوران وزارت  دانش آشتیانی( که خود از عناصر تندرو و افراطی دولت یازدهم بود)، به عنوان رئیس سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی منصوب میشود تا ارتباط و سازماندهی دانشجویان در قالب فعالیتهای به ظاهر فرهنگی مانند برگزاری اردوهای مختلط دانشجویی که چند مرحله در سال 96 برگزار شد، سرعت و شتاب بیشتری به خود گیرد.
 
به نظر میرسد مدیریت ارشد جهاد دانشگاهی با انتصاب اخیر میخواهد  نقش فعالتری را به عنوان پیاده نظام جریان فتنه در سال جدید ایفا نماید.


x