هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 1 مهر 1397
ساعت 05:04
به روز شده در :

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 22 فروردين 1397 ساعت 22:27 2018-4-11 22:27:54
شناسه خبر : 286016
مديركل دفتر تربيت بدني و فعاليت هاي ورزشي در برنامه این هفته «پرانتز باز» از ابعاد مختلف «نشاط دانش آموزان در مدرسه» سخن می گوید.
مديركل دفتر تربيت بدني و فعاليت هاي ورزشي در برنامه این هفته «پرانتز باز» از ابعاد مختلف «نشاط دانش آموزان در مدرسه» سخن می گوید.
به گزارش رجانیوز، سیزدهمین قسمت از برنامه ی «پرانتز باز» با نگاهی به موضوع «نشاط دانش آموزان در مدرسه» به گفتگو با دکتر محمد جعفری مديركل دفتر تربيت بدني و فعاليت هاي ورزشي می پردازد.
 
در بخش گزارش میدانی با حضور در مدارس میزان شور و نشاط در مدرسه، نیازهای این گروه سنی و راه کارهای های پاسخگویی به این نیازها مورد بحث قرار می گیرد. 
 
پرانتز باز برنامه ای است با رویکرد بررسی اخبار نوجوانان که به صورت هفتگی با اجرای محمودرضا قدیریان و چهار دبیرخبر نوجوان هر هفته جمعه ها ساعت 16 روی آنتن شبکه امید می رود.
 
در این برنامه علاوه بر بخش گفتگو با مهمانان و گزارش میدانی که به گفتگو با نوجوانان درباره موضوع اصلی برنامه می پردازد، بخش دیگری در نظر گرفته شده که نوجوانان سنین 13 تا 20 سال می توانند به عنوان خبرنگار افتخاری با برنامه همکاری داشته و گزارش های تصویری و ویدئویی خود را برای پخش، به برنامه ارسال کنند.
 
عوامل تولید این برنامه عبارت اند از: تهیه کننده: محمود فلاح پرویزی، مدیر تولید و جانشین تهیه کننده : سعید احمدی، سردبیر: حسین شکیب راد، کارگردان: بهرام امانی. اجرا: محمودرضا قدیریان، محسن محبی، سید ابوالفضل سیروس نژاد، ساناز احسانی و زهرا محبوب. گفتنی است ساناز احسانی برای اجرا در برنامه پرانتز باز در جشنواره سین سیما نامزد بهترین مجری شده است.
 


x