هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 27 اسفند 1397
ساعت 22:38
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 22 فروردين 1397 ساعت 15:06 2018-4-11 15:06:56
شناسه خبر : 285989
نماینده مردم شهرضا و دهاقان با انتقاد از عملکرد وزارت راه و شهرسازی در حوزه انتخابیه وی گفت: آقای وزیر راه چند کشته دیگر در این جاده‌ها بدهیم که مدیران شما کاری کنند.
 
به گزارش ایسنا، سمیه محمودی نماینده مردم شهرضا و دهاقان در تذکر شفاهی در جلسه علنی  امروز مجلس به وزیر راه گفت: متاسفانه علیرغم ابلاغ اعتبار جهت تکمیل بخش‌هایی از راه‌های شهرضا به اصفهان و شهرضا به مبارکه که قرار بود دهه فجر 96 تکمیل شود و به پایان سال 96 موکول شد، هنوز اقدامی صورت نگرفته است. این یا از سوء مدیریت است یا از اختلافات درون سازمانی است یا به علت خودمختاری مدیران استان.
 
وی افزود: نمی‌دانیم چند کشته دیگر در این جاده‌ها باید بدهیم تا مدیران شما حرکتی انجام دهند؟ مدیریت کنید و از این بحران ما را نجات دهید.
 
نماینده مردم شهرضا در تذکری دیگر گفت: تبعیض در کشور ما باعث نارضایتی می شود. آقای وزیر جهاد کشاورزی، آقای نوبخت، مدیران استان و استاندار تبعیض قائل نشوید که تبعیض موجب نارضایتی می‌شود. اکنون هم نارضایتی ایجاد شده است. میان کشاورزان استان تبعیض قائل می‌شوید. این‌ها باعث می‌شود نارضایتی‌هایی که قابل جبران نیست، ایجاد شود. بحران آب همه جا وجود دارد. ما نمی‌توانیم پاسخگوی عدم مدیریت شما باشیم. خواهش می‌کنم سری به جنوب استان اصفهان بزنید. چرا حق آبه کشاورزان منطقه مهیار داده نشده است؟