هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 15 خرداد 1399
ساعت 18:52
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 14 فروردين 1397 ساعت 11:36
سه شنبه 14 فروردين 1397 10:42 ساعت
2018-4-3 11:36:16
شناسه خبر : 285525
طبق اعلام کاخ سفید، رئیس‌جمهور آمریکا دستیار وزیر خزانه‌داری این کشور را به عنوان نامزد سمت قائم مقامی این وزارتخانه به سنا معرفی کرد.
طبق اعلام کاخ سفید، رئیس‌جمهور آمریکا دستیار وزیر خزانه‌داری این کشور را به عنوان نامزد سمت قائم مقامی این وزارتخانه به سنا معرفی کرد.

به گزارش رجانیوز به نقل ازفارس، با گذشت حدود یک سال و سه ماه از آغاز ریاست جمهوری دونالد ترامپ او حالا گزینه خود برای سمت قائم مقام وزیر خزانه‌داری آمریکا را به مجلس سنا معرفی کرد.

 

بنا بر اعلام کاخ سفید، «جاستین موزینیچ» به عنوان گزینه پیشنهادی برای سمت قائم مقامی وزارت خزانه‌داری تعیین و به سنا معرفی شد.

 

او از زمان آغاز وزارت «استیون منوچین» وزیر خزانه‌داری آمریکا دستیار او در این وزارتخانه بوده و حالا باید تاییدیه قانونگذاران را برای قائم مقامی کسب کند.

 

طبق اعلام وزارت خزانه‌داری آمریکا، موزینیچ پیشتر سابقه ریاست بر یک شرکت بین‌المللی فعال در زمینه سرمایه‌گذاری را داشته و همچنین در «مدرسه تجارت کلمبیا» تدریس کرده است.

 

او در زمینه اصلاح قانون مالیاتی در آمریکا که مورد حمایت کاخ سفید و جمهوریخواهان کنگره بوده، نقش آفرینی کرده بود.

 

ترامپ سال گذشته «جیم دونووان» مدیر اجرایی «گلدمن سکز» را به عنوان گزینه این سمت تعیین کرده بود اما وی 9 روز بعد از این اقدام، از پذیرش این سمت انصراف داد.