هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 7 ارديبهشت 1397
ساعت 13:16
به روز شده در :

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 20 اسفند 1396 ساعت 21:46 2018-3-11 21:46:28
شناسه خبر : 284968
با توجه به اینکه بیشتر این مسافرتها از مسیر هوایی صورت می پذیرد، تعجبی ندارد که فرودگاه بین المللی هاشمی نژاد مشهد رکود بیشترین پروازهای ورودی و خروجی را از ابتدای سال جاری تاکنون به ثبت رسانده است.
با توجه به اینکه بیشتر این مسافرتها از مسیر هوایی صورت می پذیرد، تعجبی ندارد که فرودگاه بین المللی هاشمی نژاد مشهد رکود بیشترین پروازهای ورودی و خروجی را از ابتدای سال جاری تاکنون به ثبت رسانده است.

شهر مشهد واقع در شمال شرقی ایران، مرکز استان خراسان رضوی، قطب گردشگری مذهبی و بعد از پایتخت دومین شهر بزرگ ایران می­باشد. شهرت و رونق گردشگری مشهد به علت وجود حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) است. سالانه بیش از 32 میلیون زائر از داخل و بیش از یک میلیون زائر از خارج کشور به زیارت این آستان مقدس می­آیند و آمار نشان میدهد که هر ایرانی به طور میانگین هر سه سال یکبار به شهر مشهد سفر میکند. با توجه به اینکه بیشتر این مسافرتها از مسیر هوایی صورت می پذیرد، تعجبی ندارد که فرودگاه بین المللی هاشمی نژاد مشهد رکود بیشترین پروازهای ورودی و خروجی را از ابتدای سال جاری تاکنون به ثبت رسانده است. بیشترین مسافران ورودی و خروجی فرودگاه بین المللی هاشمی نژاد مشهد در مسیر مشهد به تهران و بالعکس جا به جا شده اند.

 

 

 

مسافت هوایی بین مشهد به تهران در حدود 752 کیلومتر است و ساعت پروازی بین این دو شهر در حدود یک ساعت و هفده دقیقه است.

 

اگر شما از آن دست کسانی هستید که وقتی نام مشهد به گوشتان می خورد، اشک در چشمانتان حلقه می زند و دلتان صحن آرامش بخش حرم امام رضا (ع) را می خواهد، می توانید با مراجعه به وب سایت گردشگری جاینت با بررسی شرکت های هواپیمایی مختلف در ساعات و روزهای متفاوت و با هزینه های متنوع بلیط چارتری و سیستمی  از جمله بلیط هواپیما تهران مشهد و یا بلیط هواپیما مشهد تهران را تهیه کنید.

 

ایرلاین هایی که از تهران به مشهد یا بالعکس پرواز دارند عبارتند از:

 

زاگرس، تابان، ایران ایرتور، ماهان، کاسپین، ساها ، آتا، سپهران، کیش ایر، قشم ایر و معراج.

مسافت و زمان پروازی مشهد با چند شهر دیگر :

اصفهان به مشهد با فاصله 856 کیلومتر و حدود یک ساعت و نیم زمان پرواز

بیرجند به مشهد با فاصله 846 کیلومتر و حدود 45 دقیقه زمان پرواز

تبریز به مشهد با فاصله 1024 کیلومتر و حدود دو ساعت زمان پرواز

کرمانشاه به مشهد با فاصله 1162 کیلومتر و حدود دو ساعت زمان پرواز

کیش به مشهد با فاصله 1234 کیلومتر و حدود دو ساعت زمان پرواز

 

شما میتوانید تنها با بررسی سایت هوشمند جاینت با خرید اینترنتی بلیط هواپیما خودتان را از گوشه کنار ایران به مشهد برسانید و علاوه بر حضور در جوار امام رضا (ع) از دیگر مکان های تاریخی، طبیعی و تفریحی مشهد دیدن کنید.

  

 

 

دروپال طراحی سایت آموزش مجازی lms

 

 

 

 

 

تبلیغات متنی در رجانیوز 09197136882
نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم 81022222-021
صرافی ستاره سهیل
۵۴۵۰۶ - ۰۲۱

 

 

x