هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 21 آذر 1397
ساعت 19:09
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 19 اسفند 1396 ساعت 18:07 2018-3-10 18:07:05
شناسه خبر : 284921
پویش  شب شنبه ها از سال 93 به صورت مستمر و هفتگی به برگزاری اجرای صحنه ای برای گروه های کمتر شناخته شده از جمله گروه های موسیقی راک و هوی متال با مجوز و حمایت دفتر موسیقی وزارت ارشاد می پردازد.
پویش شب شنبه ها از سال 93 به صورت مستمر و هفتگی به برگزاری اجرای صحنه ای برای گروه های کمتر شناخته شده از جمله گروه های موسیقی راک و هوی متال با مجوز و حمایت دفتر موسیقی وزارت ارشاد می پردازد.

گروه فرهنگی-رجانیوز: بین مدیران دولتی مرسوم است در پایان دوره مدیریت به تشریح دستارود های خود می پردازند.پویش «شب شنبه ها» از دستاورد های دفتر موسیقی وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی در دولت تدبیر و امید است. پویشی که به قول ایده پرداز و طراح اصلی آن، رضا دادویی «برنامه گل ها به سبک مدرن» است.

به گزارش رجانیوز، پویش  شب شنبه ها از سال 93 به صورت مستمر و هفتگی به برگزاری اجرای صحنه ای برای گروه های کمتر شناخته شده از جمله گروه های موسیقی راک و هوی متال با مجوز و حمایت دفتر موسیقی وزارت ارشاد می پردازد.  

حالا فرزاد طالبی در روز های پایانی مدیریت خود در دفتر موسیقی باید پاسخگوی مردم ایران باشد که بر اساس کدام سیاست گذاری، نسبت به صدور مجوز و حمایت از برگزاری کنسرت هایی که هیچ سنخیتی با فرهنگ ایرانی اسلامی ندارد اقدام نموده است.

 

فیلم زیر تیزر اجرای گروه PARA در پویش شب شنبه ها در تاریخ  12 اسفند 96 است که در پردیس تئاتر شهرزاد برگزار شده است.

 

 x