هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 16 اسفند 1396 ساعت 17:40 2018-3-7 17:40:34
شناسه خبر : 284852
وام بیمه عمر پاسارگاد نیز یکی دیگر از مزایایی است که در اختیار بیمه‌گزار قرار داده می‌شود. پس از گذشت مدت مشخصی از شروع قرارداد (6 ماه الی 1 سال) بیمه‌گزار می‌تواند تا 90% اندوخته خود از بیمه عمر وام دریافت کند.
وام بیمه عمر پاسارگاد نیز یکی دیگر از مزایایی است که در اختیار بیمه‌گزار قرار داده می‌شود. پس از گذشت مدت مشخصی از شروع قرارداد (6 ماه الی 1 سال) بیمه‌گزار می‌تواند تا 90% اندوخته خود از بیمه عمر وام دریافت کند.
عمر و زندگی برای هر کس ارزشمندترین دارایی در زندگی است. اغلب کار می‌کنیم تا بتوانیم کیفیت زندگی بهتری داشته باشیم و برای دوران پیری و کهن‌سالی خود اندوخته‌ای داشته باشیم. بیمه نامه عمر و تشکیل سرمایه در طول زندگی می‌تواند از بیمه‌گزار و خانواده وی پشتیبانی کند. بیمه‌های عمر مختلف خدمات نزدیک به هم دارند اما در مواردی با یکدیگر تفاوت دارند که این تفاوت‌ها در مواقعی می‌تواند قابل‌توجه باشند. در اینجا بد نیست ببینیم بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد چه مزایایی را در اختیار بیمه‌گزار قرار می‌دهد و با داشتن آن از چه خدماتی بهره‌مند خواهیم شد.
 
مزایای بیمه عمر پاسارگاد
 
 
 
بیمه عمر و سرمایه‌گذاری در کل بیمه‌ای است که علاوه بر پوشش‌های بیمه‌ای، امکان سرمایه‌گذاری را هم در اختیار بیمه‌گزار قرار می‌دهد. شرایط بیمه عمر پاسارگاد به این صورت است که در طول مدت قرارداد بیمه‌گزار با پرداخت حق بیمه از سودهای بیمه عمر بهره‌مند می‌شود؛ همچنین می‌تواند از پوشش‌های این بیمه نیز در مواقع ضروری استفاده کند. بیمه عمر پاسارگاد دارای یک پوشش اصلی و چند پوشش فرعی و اختیاری است. پوشش اصلی این بیمه فوت است. درصورتی‌که در طول قرارداد بیمه عمر، بیمه‌گزار فوت کند، سرمایه فوت به ذی‌نفعان وی تعلق می‌گیرد. ذی‌نفعان در ابتدای قرارداد توسط فرد بیمه‌گزار انتخاب و مشخص می‌شوند. اگر هم بیمه‌گزار ذی‌نفعان خود را مشخص نکند، سرمایه فوت مطابق قانون ارث به وراث وی تعلق می‌گیرد. پوشش‌های اختیاری این بیمه نیز شامل امراض خاص، فوت بر اثر حادثه و... است. هر چه بیمه‌گزار پوشش‌های بیشتری انتخاب کند سود سرمایه‌گذاری او کمتر شده ولی در عوض در برابر بعضی حوادث و مخاطرات زندگی تحت پوشش خواهد بود. 
 
وام بیمه عمر پاسارگاد نیز یکی دیگر از مزایایی است که در اختیار بیمه‌گزار قرار داده می‌شود. پس از گذشت مدت مشخصی از شروع قرارداد (6 ماه الی 1 سال) بیمه‌گزار می‌تواند تا 90% اندوخته خود از بیمه عمر وام دریافت کند. این وام بدون نیاز به ضامن یا وثیقه بوده و در کمترین زمان ممکن به بیمه‌گزار تحویل داده می‌شود. دلیل اصلی وجود این موضوع در بیمه عمر این است که اگر بیمه‌گزار به دلایلی نیاز فوری به اندوخته و سرمایه خود داشت بتواند بدون لغو کردن قرارداد و بازخرید بیمه عمر از اندوخته خود استفاده کند.
 
همان طور که ملاحظه می‌شود این بیمه برای تمام حالات مختلف که فرد ممکن است در طول مدت قرارداد خود روبرو شود، برنامه‌ای در نظر دارد تا بیمه‌گزار بتواند بیمه عمر خود را حفظ کرده و از خدمات آن استفاده کند.


x