هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 3 تير 1397
ساعت 00:14
به روز شده در :

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 16 اسفند 1396 ساعت 14:20 2018-3-7 14:20:11
شناسه خبر : 284839
رئیس کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال می‌گوید که وقتی پرونده‌ای که رأی قطعی آن صادر شده است به کمیته انضباطی برود، احتمال کسر امتیاز هم وجود دارد.
رئیس کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال می‌گوید که وقتی پرونده‌ای که رأی قطعی آن صادر شده است به کمیته انضباطی برود، احتمال کسر امتیاز هم وجود دارد.

پرونده مطالبات علی دایی از باشگاه نفت تهران و باشگاه توحید بوشهر از استقلال تهران بابت حق آموزش مهدی قائدی به سبب استنکاف دو باشگاه استقلال و نفت تهران از اجرای رای به کمیته انضباطی رفت.

 

فارس نوشت: برابر ماده ٨٩ مقررات انضباطی فدراسیون عدم اجرای آرای قطعی کمیته تعیین وضعیت مجازات هایی مانند کسر امتیاز را به دنبال دارد.

 

 وثوق‌احمدی: احتمال کسر امتیاز وجود دارد

روزبه وثوق‌احمدی هم در خصوص اینکه پرونده شکایت باشگاه توحید بوشهر از باشگاه استقلال بابت حق آموزش مهدی قائدی و شکایت علی دایی از باشگاه نفت تهران به کمیته انضباطی رفته است و احتمال کسر امتیاز از استقلال و نفت وجود دارد، به تسنیم گفت: این دو پرونده به کمیته انضباطی رفته است و مطابق ماده 89 آیین‌نامه در خصوص آنها تصمیم‌گیری خواهد شد.

 

وی افزود: پس از اینکه رأیی در کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال صادر و قطعی می‌شود، یک ماه به باشگاهی که محکوم شده وقت می‌دهیم. اگر باشگاهی که محکوم شده پول را پرداخت نکند، با درخواست متقاضی پرونده، آن را به کمیته انضباطی ارسال می‌کنیم. در این خصوص ابتدا با باشگاهی که محکوم شده و پول را پرداخت نکرده است، مکاتبه‌ای صورت می‌گیرد که اگر در مهلت تعیین شده جدید دوباره پول پرداخت نشود، یکی از محکومیت‌های ماده 89 اجرایی خواهد شد. این محکومت هم می‌تواند کسر امتیاز، محرومیت از نقل‌وانتقالات یا سقوط به دسته پایین‌تر باشد که هر احتمالی وجود دارد، اما در این خصوص کمیته انضباطی تصمیم می‌گیرد.x