هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 3 تير 1397
ساعت 15:08
به روز شده در :

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 24 بهمن 1396 ساعت 11:21 2018-2-13 11:21:19
شناسه خبر : 283780

عضو شورای شهر تهران گفت: متاسفانه طی هفته‌های گذشته شاهد قطع بین ۸۰ تا ۲۰۰ اصله درخت در مجتمع پلیس در منطقه ۱۶ بوده‌ایم.
عضو شورای شهر تهران گفت: متاسفانه طی هفته‌های گذشته شاهد قطع بین ۸۰ تا ۲۰۰ اصله درخت در مجتمع پلیس در منطقه ۱۶ بوده‌ایم.
به گزارش رجانیوز به نقل از تسنیم، آرش میلانی در جریان چهل و پنجمین جلسه شورای شهر تهران و در ارتباط با شناسنامه باغات، اظهار کرد: در این زمینه باید تذکری را به خودمان و سایر مسئولان نسبت به فعالیت سمن‌ها و تشکل‌های مردمی بدهم چرا که برخی از اظهارات نامناسب باعث بی‌اعتمادی، این مجموعه‌ها شده است.
 
وی تصریح کرد: متاسفانه در هفته‌های گذشته شاهد تخریب باغات در مجتمع پلیس در شهر تهران بوده‌ایم که آمارهای متفاوتی در خصوص قطع درختان اعلام می‌شود که این آمارها بین 80 تا 200 اصله درخت است.
 
میلانی ضمن انتقاد از قطع درختان در مجتمع پلیس بیان کرد: از شهرداری منطقه درخواست می‌شود در این خصوص اطلاعات دقیقی را در اختیار اعضای شورای شهر تهران قرار بدهد. 
 
وی همچنین با اشاره به تکمیل شدن شناسنامه باغات از سازمان پارک‌ها و فضای سبز خواست این موضوع را به صورت جدی در دستور کار خود قرار بدهند.


x