هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 25 مهر 1397
ساعت 07:54
به روز شده در :

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 23 بهمن 1396 ساعت 16:25 2018-2-12 16:25:22
شناسه خبر : 283732

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه استان سمنان گفت: اجتماع بزرگ مدافعان حرم و آئین یادبود سردار شهید حسن شاطری در شهر سمنان برگزار می‌شود.
معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه استان سمنان گفت: اجتماع بزرگ مدافعان حرم و آئین یادبود سردار شهید حسن شاطری در شهر سمنان برگزار می‌شود.
به گزارش رجانیوز به نقل از تسنیم، مهدی دیابی گفت: اجتماع بزرگ مدافعان حرم و آئین یادبود سردار شهید حسن شاطری بعد از نماز مغرب و عشا در مسجد پنج‌تن آل عبا در سمنان برگزار می‌شود.
 
وی با تأکید بر لزوم ترویج فرهنگ شهادت‌طلبی خاطرنشان کرد: مدافعان حرم تضمین‌کننده امنیت ایران هستند و آرامش امروز را مدیون شهدای مدافع حرم هستیم.
 
معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه استان سمنان با اشاره به برخی شبهات که از سوی دشمنان علیه مدافعان حرم در فضای مجازی منتشر می‌شود افزود: مدافعان حرم با جان‌فشانی در خارج از مرزهای ایران مانع از ورود گروهک‌های تکفیری داعش به درون کشور شدند.
 
وی با بیان اینکه سردار محمدرضا نقدی معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سخنران این مراسم است اذعان کرد: خانواده شهدای مدافع حرم و رزمندگان جبهه مقاومت از مهمانان ویژه این مراسم هستند.
 
دیابی با تأکید بر اینکه باید از شهدای مدافع حرم برای جامعه امروز الگوسازی کنیم تصریح کرد: معرفی الگوهای برتر انقلابی به جوانان و نوجوانان می‌تواند آن‌ها را در مسیر انقلاب تربیت و پرورش دهد.


x