هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 29 بهمن 1396
ساعت 14:32
به روز شده در :

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 23 بهمن 1396 ساعت 11:41 2018-2-12 11:41:02
شناسه خبر : 283684
هفت راه: این انگشت‌ها فقط به رشیدپور اشاره نمی‌کنند. به #تلویزیون متناقض و فریبکاری اشاره می‌کنند که در عین ادعای وابستگی به نظام تریبون آدم‌های ضعیف می‌شود. آدم‌هایی که برای نشان دادن خودشان و شهوت آنتن داشتن، همه آن ناچیز آبرو و حیثیت مانده برای صداوسیما را هم از بین می‌برند.
 
داماد رییس شبکه دلش خواسته، یا اصلا مامور شده که حتما #هفت را روی آنتن ببرد. با کدام مجری؟ مجری برنامه صبحگاهی که همه تجربه سینمایی‌اش بازی‌های کوتاه چند دقیقه‌ای در دو سه فیلم سینمایی است. نتیجه‌اش می‌شود این که نمی‌فهمد روی آنتن زنده نباید داستان فیلم را توضیح داد. نتیجه می‌شود این که سوگلی‌های دولتی را که او مجری برنامه‌های انتخاباتی‌اش است بیشتر تحویل خواهد گرفت، نتیجه‌اش می‌شود روی آنتن رفتن برنامه‌ای کاملا خاله زنکی که هیچ ربطی به سینما ندارد.
 
اجرای ریاکارانه‌ای که وقتی محمدحسین مهدویان روی آنتن حرف‌هایی را به #فردوسی می‌بندد، با "بله، بله"، آنها را تایید می‌کند اما وقتی می‌بیند هواپس است خود اولین مدعی و حافظ شاهنامه می‌شود.
 
تلویزیون اسیر شومن‌هاست، شومن‌هایی که با رانت آقازاده و داماد و غیره و ذلک هرکاری می‌خواهند می‌کنند. ۶ سال است می‌گویند چرا ما درباره استراتژیک‌ترین مساله کشور که "حضور در سوریه" باشد، فیلم نداریم؟
 
سازمانی که وظیفه‌اش همین کارهاست (نه خواهر امیر قطر و نه اختلاسگر صندوق فرهنگیان) دست به کار می‌شود و صاحب سبک‌ترین کارگردان ایران، #به_وقت_شام را می‌سازد.
 
از  حاج قاسم سلیمانی تا  محمدجواد ظریف تحسینش می‌کنند، آنوقت  به جای تشکر صداوسیمای جمهوری اسلامی که شش سال است کمترین توان اقناعی را در ماجرای سوریه نداشته، از زبان یکی از این شومن‌ها می‌گوید حاتمی‌کیا کمدی ساخته است. اف بر این همه بی شعوری
 


 

 

 

دروپال طراحی سایت آموزش مجازی lms

 

 

 

 

 

تبلیغات متنی در رجانیوز 09197136882
صرافی ستاره سهیل
۵۴۵۰۶ - ۰۲۱

 

 

x