هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 3 اسفند 1396
ساعت 00:00
به روز شده در :

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 23 بهمن 1396 ساعت 11:23 2018-2-12 11:23:11
شناسه خبر : 283680
علی مهدیان

#من_ وابسته ام

بیست و دوی بهمن امسال را نباید دست کم گرفت. خروش یک امت که هویتشان را با انقلاب تعریف میکنند. این مردم همان کسانی هستند که جامعه هدف فشارهای اقتصادی دشمنند. و هر چه سستی و کم کاری مسوولین هست بارش را اینها تحمل میکنند. امروز خیلی ها آمدند که برای جریانی که فقط صدا است و نه هیچ چیز دیگر، حقیقت را به تماشا بکشند. 
 
ایرادی ندارد. بگذار به نام مردم بخواهند پای کسانی که جلوی رای مردم قد علم کردند را دوباره وسط بکشند. و به نام وحدت، دم از وحدت شکنانی بزنند که توهینشان به قانون و به رای مردم، به این زودی ها فراموش نمیشود. امروز این حضور معنایش این بود که هنوز ایمان هست و دلها با این ایمان، وابسته به انقلاب است و وابسته به نظام. 
 
من فریادهای حاتمی کیا را در شام بیست و دوم بهمن، ترجمه همین حضور میدانم. فریاد بر سر آن اندیشه پرهیاهوی #هنر که فقط جنسش صدا است. در محیطی که اندیشه های روشنفکری و استقلال نمایی های دروغین، هویت سینمای حقیقت و ایمان را، یعنی سینمای مردم را به سخره گرفته. این دو جمله همه را به سکوت فرو برد که  من وابسته ام. من وابسته به نظامم. آری داشت فراموشمان میشد هنر وابسته به انقلاب را یادش به خیر جملات  منشورهنر را که  خمینی کبیر در آن، هویت  هنر برای هنر را به سخره گرفت.
 
دلم غنج رفت. کاش من هم پشت یک بلندگو میرفتم و در فضای #حوزه_علمیه بر سر همه کسانی که دم از #استقلال_حوزه میزنند تا طلبه های جوان را بی خاصیت و منزوی کنند، تا فتنه های مختلف کشور به سر مردم بلا بیاورد، فریاد بزنم که #من_وابسته_ام. من آخوند حکومتیم. من آدم این نظامم و به این افتخار میکنم. به ریش همه صاحبان لحیه که با بیتفاوتی از کنار دردهای نظام و انقلاب و مردم ، عبور میکنند، میخندم. اینها به نام استقلال خود را در میان مردم و حقیقت ایمانی قلبهایشان منزوی میکنند. 
 
کاش این شعار را همه با صدای بلند فریاد بزنیم که آره من وابسته ام و مگر #ولایت چیزی غیر از وابستگی است. شما که دم از استقلال میزنید مطمئنید که وابسته نیستید و به نام استقلال راه را برای عبور #شیطان باز نمیکنید.


 

 

 

دروپال طراحی سایت آموزش مجازی lms

 

 

 

 

 

تبلیغات متنی در رجانیوز 09197136882
صرافی ستاره سهیل
۵۴۵۰۶ - ۰۲۱

 

 

x