هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 22 آبان 1397
ساعت 00:54
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 19 دى 1396 ساعت 19:30 2018-1-9 19:30:35
شناسه خبر : 282224
“شبکه اعزام سخنران و استاد عمار” با همکاری مؤسسه فرهنگی «طلوع» در راستای رسالت گفتمان‌ساز خویش و جهت برخورداری جامعه از بصیرت لازم مبنی بر احتمالات موجود در فضای سیاسی کشور با همراهی اساتیدی اقدام به برگزاری نشست تخصصی “تحلیل وقایع اخیر کشور” از منظر  مسایل سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و رسانه‌ای می‌کند.
“شبکه اعزام سخنران و استاد عمار” با همکاری مؤسسه فرهنگی «طلوع» در راستای رسالت گفتمان‌ساز خویش و جهت برخورداری جامعه از بصیرت لازم مبنی بر احتمالات موجود در فضای سیاسی کشور با همراهی اساتیدی اقدام به برگزاری نشست تخصصی “تحلیل وقایع اخیر کشور” از منظر مسایل سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و رسانه‌ای می‌کند.
گروه فرهنگی - رجانیوز: شبکه اعزام سخنران و استاد «عمار» با همکاری مؤسسه فرهنگی «طلوع» نشست تخصصی بازخوانی وقایع اخیر را با عنوان «به‌نام مستضعفین به‌کام معاندین» برگزار می‌کند.
 
به گزارش رجانیوز، با توجه به مطالبات و اعتراضات مردم  نسبت به نارضایتی مسائل معیشتی و اقتصادی و واکاوی اتفاقات اخیر که شروع آن با مطالبات به حق از مسئولین شکل گرفته بود، دشمنان داخلی و خارجی  از این فرصت سوء استفاده و سپس اقدام به آشوب‌گری و ناامنی در کشور کردند.
 
از این رو  «شبکه اعزام سخنران و استاد عمار» در راستای رسالت گفتمان‌ساز خویش و جهت برخورداری جامعه از بصیرت لازم مبنی بر احتمالات موجود در فضای سیاسی کشور با همراهی اساتیدی اقدام به برگزاری نشست تخصصی “تحلیل وقایع اخیر کشور” از منظر  مسایل سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و رسانه‌ای می‌نماید.
 
این نشست تخصصی با حضور اساتید: حسن عباسی، فؤاد ایزدی، ابراهیم فیاض، ساسان شاه‌ویسی و علی علیزاده در روز پنجشنبه  ۲۱ دی ۹۶ ساعت ۱۳:۳۰ برگزار می‌شود.
 
جهت ثبت نام در نشست تخصصی  به اینجا مراجعه کنید.
 

آلبوم تصاویرx