هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 2 آبان 1397
ساعت 09:52
به روز شده در :

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 16 دى 1396 ساعت 16:05 2018-1-6 16:05:09
شناسه خبر : 282073
فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ از تحویل اولین خانه دائمی به زلزله زدگان روستای کوییک از توابع شهرستان سرپل ذهاب خبر داد.
فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ از تحویل اولین خانه دائمی به زلزله زدگان روستای کوییک از توابع شهرستان سرپل ذهاب خبر داد.

به گزارش رجانیوز به نقل از مرصاد، با حضورفرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ، امام جمعه و نماینده مردم سرپل ذهاب در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین شهرستان سرپل ذهاب اولین خانه دائمی به زلزله زدگان روستای کوییک شهرستان سرپل ذهاب اهدا شد.

 

سردار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ در حاشیه این مراسم در گفتگو با بازی دراز اظهار داشت: بعد از 54 روز که از حادثه ناگوار زلزله در کرمانشاه می گذرد اولین خانه دائمی زود تولید، کم هزینه با فناوری روز در روستای کوئیک از توابع سرپل ذهاب در اختیارمالک گذاشتیم.

 

وی افزود: علارغم اینکه سپاه تهران درهمان روزهای اولیه پس از زلزله در منطقه حضور پیدا کرده است، در 20 روستای دهستان دشت ذهاب از توابع این شهرستان نصب اسکان موقت با کانکس ها در دستور کار قرار دادیم و سعی کردیم به اتمام برسانیم اما تاکنون به اتمام نرسیده اما به زودی تمام می شود.

 

فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ با بیان اینکه برای ساخت 50 خانه دائمی در روستاهای زلزله زده ازمردم تهران کمک گرفتیم، ادامه داد: امروز دو تا از خانه های دائمی تحویل صاحبانش می شود و 23 تا از خانه های دائمی بین 50 تا 90درصد پیش رفته و به زودی تحویل داده می شود.

 

وی تصریح کرد: تاکنون حدود 24 الی 25 خانه دائمی کلنگ زنی و خاکبرداری شده است و فونداسیون آن اجرا شده است و کارساخت آن به زودی شروع می کنیم .

 

وی درپایان گفت: برای اینکه بتوانیم برای سایرعزیزانی که در این 20روستا هستند خانه های دائمی بسازیم و تحویل بدهیم نیازمند کمک مردم هستیم، من از اینجا دست مردم تهران را می بوسم واقعا کمک کردند این کمک ها باید ادامه پیدا کند تا ما بتوانیم به زودی زندگی و نشاط را در این مناطق برای مردم اهدا کنیم.

 

 

 x