هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 14 خرداد 1399
ساعت 16:29
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 12 دى 1396 ساعت 12:40
سه شنبه 12 دى 1396 12:33 ساعت
2018-1-2 12:40:04
شناسه خبر : 281932
حال که واضح است سرکردگان نفاق در لانه های امن و تحت حمایت دولت و سرویس اطلاعاتی جنایتکار فرانسه در خیابانهای پاریس نشسته‌اند و از آنجا دستور آتش و قتل و خونریزی در خیابانهای تهران و شهرستانها را میدهند چرا  وزارت خارجه و شورایعالی امنیت کشور درخواب غفلت وچه بسا مشارکت درکسب وتجارت با فرانسویها مشغولند.
حال که واضح است سرکردگان نفاق در لانه های امن و تحت حمایت دولت و سرویس اطلاعاتی جنایتکار فرانسه در خیابانهای پاریس نشسته‌اند و از آنجا دستور آتش و قتل و خونریزی در خیابانهای تهران و شهرستانها را میدهند چرا وزارت خارجه و شورایعالی امنیت کشور درخواب غفلت وچه بسا مشارکت درکسب وتجارت با فرانسویها مشغولند.
گروه سیاست‌خارجی-رجانیوز: قربانی‌های زیادی برای  اغتشاشات اخیر تهران و برخی از شهرهای کشور می‌توان برشمرد؛ اسلام، تشیع، امام حسین(ع)، مساجد، ولایت فقیه، انقلاب اسلامی و مردم به عنوان صاحبان اصلی آن را می‌توان از جمله مصادیقی برشمرد که در هیاهوی اغتشاشات متضرر شده و مورد حمله قرار گرفتند. 
 
به گزارش رجانیوز با گذشت چند روز از ناآرامی‌ها و عدم استقبال مردم از آن به راحتی می‌توان به طرح و نقشه قبلی دشمنان برای تضعیف جمهوری اسلامی پی‌برد و متوجه شد که آشوب‌گران، طالب اهداف غیر قانونی خود هستند و آن‌چه که در این بین دیده نمی‌شود، پیگیری مطالبات طبقه « مستضعف» و مشکلات « معیشتی » مردم است.
 
برای روشن‌شدن بهتر این مسئله کافی‌ست که به پیام  مریم رجوی سرکرده گروهک تروریستی منافقین و تشویق به ادامه اغتشاشات در ایران توجه کنیم که در آن با ذوق‌زدگی همه‌جانبه خواهان گسترش و جهش کانون‌های شورشی می‌شود!
 
جالب توجه آن‌جا است که حتی عطا‌ءالله مهاجرانی ضدانقلاب خارج‌نشین نیز به شباهت‌‌های اغتشاشات اخیر با اقدامات منافقین در ابتدای انقلاب اذعان کرده و می‌نویسد:
 
جوانانی که هدایت جمع اغتشاشگر را به عهده دارند تمامی هودی های خاکستری پوشیده اند. آن ها هستند که جمعیت را به سویی هدایت می کنند و یا شروع به تخریب می نمایند. درست مثل نیم آستین های کشدار سپیدی که ارتش مجاهدین خلق(منافقین) در حمله به ایران از خاک عراق استفاده می کردند.
 
مسئولین امنیتی در داخل کشور نیز دخیل بودن منافقین در ناآرامی‌های اخیر تهران را تائید می‌کنند، چنان‌که امروز نیز سردار رسول سنایی‌راد معاون سیاسی سپاه با اشاره به پشت صحنه اغتشاشات اخیر و نقش منافقین می‌گوید: شعار‌هایی که در دو سه روز گذشته توسط آشوبگران بیان شد، به وضوح نشان می‌داد که پشت سر این ماجرا منافقین و سلطنت‌طلب‌ها قرار دارند.
 
حال که واضح است سرکردگان نفاق در لانه های امن و تحت حمایت دولت و سرویس اطلاعاتی جنایتکار فرانسه در خیابانهای پاریس نشسته‌اند و از آنجا دستور آتش و قتل و خونریزی در خیابانهای تهران و شهرستانها را می دهند چرا  وزارت خارجه و شورایعالی امنیت ملی کشور درخواب غفلت وچه بسا مشارکت درکسب وتجارت با فرانسویها مشغولند. با هزار تاسف سفیر فرانسه در پناه وزارت خارجه منفعل جمهوری اسلامی ایران درکمال آرامش و مصونیت بسر میبرد و هیچکس پاسخگو نیست چرا سفیر فرانسه اخراج نمی‌شود ؟ چرا سفر لودریان وزیر خارجه فرانسه به ایران لغو نمی شود؟
 
این باج دهی و همراهی با فرانسوی‌ها  آن‌هم در زمانی که آنان به قسم‌خورده‌ترین دشمنان ایران پناه داده و اجازه طراحی نقشه‌های شوم علیه حاکمیت جمهوری اسلامی را صادر می‌کنند  را  می‌توان در نتیجه سیاست‌های منفعلانه دانست! انفعالی که مشخص نیست تا چه زمانی قرار است خسارت‌های بی‌حد و مرز خود را به انقلاب اسلامی و ایران تحمیل نماید!
 


دیدگاه کاربران

قابل توجه عزيزاني كه با ظالمان اروپايي عكس سلفي گرفتند كجايند اونهايي كه جلوي درب سفارت فرانسه شمع روشن كردند؟؟؟
آنروز كه دشمن به جانمان حمله كرد شهدا با اهداي خونشان مقابله كردند نكند امروز كه به نانمان حمله ور شده شرمنده شهدا شويم؟
لختي بيداري!!!!