هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 10 دى 1396 ساعت 11:38
يكشنبه 10 دى 1396 11:29 ساعت
2017-12-31 11:38:35
شناسه خبر : 281764
27درصد از کسانی که این هشتگ  را توئیت کرده اند در مکانی خاص از عربستان سعودی مشغول به کار هستند که در نقشه به صورت سبز رنگ قابل مشاهده است. به نظر می رسد دستگاه های رژیم سعودی که از ابتدای انقلاب از ترس صدور انقلاب اسلامی و به لرزه افتادن پایه های نظام دیکتاتوری سعودی تمام سیاست های خود را برای مقابله به مردم ایران طراحی کرده اند در حال تلاش برای به هم ریختن فضای داخلی ایران دارند.
27درصد از کسانی که این هشتگ را توئیت کرده اند در مکانی خاص از عربستان سعودی مشغول به کار هستند که در نقشه به صورت سبز رنگ قابل مشاهده است. به نظر می رسد دستگاه های رژیم سعودی که از ابتدای انقلاب از ترس صدور انقلاب اسلامی و به لرزه افتادن پایه های نظام دیکتاتوری سعودی تمام سیاست های خود را برای مقابله به مردم ایران طراحی کرده اند در حال تلاش برای به هم ریختن فضای داخلی ایران دارند.
گروه بین الملل – رجانیوز؛ مقاومت یمن، سوریه، عراق، لبنان و فلسطین  نه تنها نقشه ی از نیل تا فرات صهیونیست ها را برهم زده که خشم سعودی ها علیه منتشرکننده گفتمان مقاومت را عیان کرده است.
 
به گزارش رجانیوز، هشتگ «تظاهرات سراسری» که مدتی است در فضای توئیتر استفاده می شود حالا توسط کسانی که علیه آشوب و درگیری ها هم موضع می گیرند مورد استفاده قرار گرفته و همین باعث شده که این هشتگ جزو هشتگ های پرتکرار فضای مجازی شود.
 
اما نکته جالب و در عین حال قابل تامل اینجاست که نقشه پراکندگی این هشتگ به طور عجیبی خبر از ترندشدن آن در کشورهای دیگر می دهد، کشورهایی که خصومت و دشمنی انها با مردم ایران بر هیچ کس پوشیده نیست.
 
پیش از این نیز کانال خشونت پراکن آمدنیوز که مورد حمایت شدید مالی بیگانگان قرارداشت با انتشار شایعات و تصاویر جعلی و یا قدیمی که به فتنه 88 مربوط بود سعی در التهاب آفرینی داشت.
 
سایت ترند مَپ یکی از سایت هایی است که برجسته شدن هشتگ ها را نشان می دهد.
 
 
27درصد از کسانی که هشتگ مربوط به ایران را توئیت کرده اند در مکانی خاص از عربستان سعودی مشغول به کار هستند که در نقشه به صورت سبز رنگ قابل مشاهده است. به نظر می رسد دستگاه های رژیم سعودی که از ابتدای انقلاب از ترس صدور انقلاب اسلامی و به لرزه افتادن پایه های نظام دیکتاتوری سعودی تمام سیاست های خود را برای مقابله به مردم ایران طراحی کرده اند در حال تلاش برای به هم ریختن فضای داخلی ایران دارند.
 
 
آمار 27درصدی از داغ شدن این توئیت در ریاض درحالی است که استفاده از هشتگ «تظاهرات سراسری»  در ایران فقط 26 درصد را به خود اختصاص داده است. یعنی سعودی ها بیش از ایرانی ها دغدغه مشکلات داخلی ایران را دارند و با زبان فارسی این هشتگ را مدام استفاده می کنند! حتی نسبت استفاده ایران از این کلیدواژه به تمام دنیا نیز نشان می دهد از صد درصد استفاده از این هشتگ فقط یک چهارم مربوط به ایران است!
 
کاربران کشور انگلیس با 7 درصد، فرانسه با 5 درصد، آلمان با 5 درصد، امارات با  4درصد در رده‌های بعدی قرار دارند، مابقی را هم کشورهای مختلفی از جمله، کانادا، رژیم صهیونیستی، لهستان، استرالیا، سوئیس، هلند، سوئد و . . . توئیت کرده‌اند.
 
به نظر می رسد کسانی که در جبهه های مختلف منطقه ای شکست خورده اند پشت پرده تحرکات مشکوک این روزها و تحریک اغتشاشات هستند تا انتقام خود از جمهوری اسلامی  را با استفاده از عوامل داخلی و فریب خورده بگیرند.