هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 4 فروردين 1399
ساعت 05:46
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 14 آذر 1396 ساعت 18:51
سه شنبه 14 آذر 1396 17:09 ساعت
2017-12-5 18:51:51
شناسه خبر : 280785
نخست وزیر رژیم کودک کش صهیونیستی    که دهها هزار کودک و جوان فلسطینی به همراه آرزوهایشان را به خاک و خون کشیده است مقابل دوربین گفت: چشمانتان را ببندید و یک لحظه به علیرضا فکر کنید، او ساعت های بیشمار تمرین کرد و  رویای قهرمانی جهان را در سر داشت! و در ادامه ضمن حمله به سیاست های ایران نسبت به این رژیم، مدعی شد: این مردم ایران هستند که باید قیمت این کارها را بپردازند!
نخست وزیر رژیم کودک کش صهیونیستی که دهها هزار کودک و جوان فلسطینی به همراه آرزوهایشان را به خاک و خون کشیده است مقابل دوربین گفت: چشمانتان را ببندید و یک لحظه به علیرضا فکر کنید، او ساعت های بیشمار تمرین کرد و رویای قهرمانی جهان را در سر داشت! و در ادامه ضمن حمله به سیاست های ایران نسبت به این رژیم، مدعی شد: این مردم ایران هستند که باید قیمت این کارها را بپردازند!
گروه سیاسی-رجانیوز: «من هرگز تصور نمی کردم  که چنین چیزی را بگویم اما فکر میکنم خصومت ایران علیه اسرائیل می تواند در تجربه یک ورزشکار ایرانی به نام علیرضا خلاصه شود».  این جمله شروع پیام ویدئویی شب گذشته بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در واکنش به امتناع علیرضا کریمی ملی پوش تیم کشتی کشورمان از رویارویی با ورزشکار صهیونیست است. 
 
به گزارش رجانیوز، نتانیاهو که به تازگی با این توهم که صحبت مستقیم با مردم ایران چهره منفور این رژیم را نزد ایرانیان بازسازی خواهد کرد، شروع به ضبط پیامهای ویدئویی اختصاصی در این رابطه کرده است  که آخرین این پیامها پس از زلزله کرمانشاه و ابراز همدردی نتانیاهو با مردم ایران و عراق و اعلام آمادگی این رژیم برای ارسال کمک به زلزله زدگان مربوط می شد!
 
 با این اوصاف، اتفاقات پیرامون این مسابقه کشتی  که در ایران هم سرو صدای زیادی به پا کرد و حاشیه هایی ایجاد نمود، بنیامین نتانیاهو را ترغیب کرد تا با انتشار فیلمی، ضمن عقده گشایی دوباره نسبت به جمهوری اسلامی ایران، دست به مظلوم نمایی این رژیم نامشروع بزند. نخست وزیر رژیم کودک کش صهیونیستی  که دهها هزار کودک و جوان فلسطینی به همراه آرزوهایشان را به خاک و خون کشیده است مقابل دوربین گفت: چشمانتان را ببندید و یک لحظه به علیرضا فکر کنید، او ساعت های بیشمار تمرین کرد و  رویای قهرمانی جهان را در سر داشت! و در ادامه ضمن حمله به سیاست های ایران نسبت به این رژیم، مدعی شد: این مردم ایران هستند که باید قیمت این کارها را بپردازند!
 
نتانیاهو که  قرار است به اتهام فساد اقتصادی برای ششمین بار در سرزمین های اشغالی بازجویی شود و رسانه های صهیونیست پیش بینی کردند زندان یا خانه نشینی در انتظار او است، در ادعایی مضحک و خنده دار خطاب به همگان گفت:  من از شما میخواهم به حکومت ایران نشان دهید که نفرت نسبت به دیگران هرگز شما را به قهرمانی نمی رساند! نخست وزیر فاسد اسرائیل در حالی به ملت ایران شعار پرهیز از نفرت می دهد که در هر سال صهیونیست ها سالگرد قتل عام ناجوانمردانه ۷۵۰۰۰ نفر از ایرانیان را تحت عنوان عید پوریم  به شادی و مسرت جشن می گیرند؛ علاوه بر این چند روز قبل آنطور که الجزیره گزارش داد موشه یعلون، وزیر جنگ سابق این رژیم به این که در میان مسئولان اسرائیلی بیشترین تعداد عرب ها و فلسطینی ها را کشته است، افتخار کرد. یعلون در همایشی در هرتزلیا  از نتانیاهو، خواست به علت بازجویی هایی که (پیرامون پرونده فساد) از او می شود، استعفا دهد. ایهود باراک، وزیر جنگ و نخست وزیر اسبق اسرائیل نیز قبلا به این که بیشترین تعداد عرب ها را در تاریخ ارتش صهیونیستی کشته است به خود افتخار کرده بود.
 

اظهارات نتانیاهو امروز با واکنش علیرضا کریمی روبرو گشت، وی درباره سخنان نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت: اصلا این آقا را نمی شناسم ونمیدانم چه کسی است. سرباز وطنم هستم وبه ایرانی بودنم افتخار می کنم.

 

با این حال پس از پیام شب گذشته نتانیاهو، سیل واکنش ها نسبت به اظهارات نتانیاهو همچنان ادامه دارد، رئیس فدراسیون کشتی شخصیت دیگری بود که نسبت به گفته های نخست وزیر رژیم صهیونیستی پاسخ داد. رسول خادم متنی را به شرح ذیل خطاب به نتانیاهو منتشر کرد:

 

 «ساعتی قبل برخی رسانه‌ها به انتشار پیامی از سوی شما درباره قهرمان ملی ایران، علیرضا کریمی، اقدام کردند. تعجب کردم  از اینکه پس از سال‌ها دشمنی با ملت بزرگ ایران، هنوز مردم ایران را نشناخته‌اید. این درست است که مردم ما به قهرمانان ملی خود عشق می‌ورزند و با پیروزی‌های آنها پیروز می‌شوند و با شکست آنها شکست می‌خورند. این درست است که همه مردم ما مشتاقانه منتظر کسب مدال طلا از سوی کاپیتان تیم ملی امید کشورشان در مسابقات جهانی امید بوده‌اند. اما یک چیز را فراموش نکنید: مردم ایران در ارتباط با یک موضوع همدل و همفکر بوده و هستند و آن این است که شما و همفکرانتان دشمن سرزمین ایران هستید.
 
ما مردمی هستیم که با تمام تفاوت افکار و سلیقه‌ها، در زمان خود، نشان داده‌ایم که در برابر دشمن خاک، سرزمین و ملتمان  یکپارچه و در کناریکدیگریم. هزاران علیرضا کریمی که در راه دفاع از خاک و ناموس سرزمین ایران جان خود را تقدیم کرده‌اند، گواه این مدعا هستند. گمان نکنید که در این فضا، آبی گل‌آلود است و قرار است از آن ماهی برای خود صید کنید. همیشه به یاد داشته باشید که مردم ما از همه اقوام، افکار، ادیان، مذاهب و سلیقه‌ها در برابر دشمن خود، یک پیکر واحد هستند.
 
همچنین آرش میراسماعیلی قهرمان جههان در رشته جودو نیز خطاب به نتانیاهو گفت : هرگز رژیم کودک کش شما را به رسمیت نخواهیم شناخت!
 
وی افزود: در آسمان پرستاره ایثار و جهاد، در کشورما کم نیستند امثال کریمی ها که با ایثار، بجای مدال از جانشان برای وجب به وجب این مرز و بوم گذشتند. ما ورزشکاران ایرانی برد و مسابقه با عزت می خواهیم، نه مدال و مبارزه با این رژیم کودک کش با هر ذلتی.
 
میراسماعیلی یادآور شد: پیشنهاد پوشالی شما هیچ خللی در اراده ما، در به رسمت نشناختن شما وارد نخواهد کرد چراکه ما مدالمان را از قلب مردممان می گیریم.
 
 

ویدیوها


1. BebarAlirezaBebar_MojtabaAllahverdi.mp4 | دانلود فیلم