هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 27 اسفند 1396
ساعت 22:37
به روز شده در :

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 12 آذر 1396 ساعت 18:28 2017-12-3 18:28:52
شناسه خبر : 280734

آنچه یک منظره را خاص و جذاب می‌کند، زاویه دید و نگاهی است که هنرمند با ابتکار و خلاقیت به آن می‌دهد؛ حال اگر همین منظره یا واقعه خود بصورت ذاتی دارای جذابیتی شگرف باشد، نور علی نور است.

 

کتاب "او یافت مرا" یکی از همین ابتکارات است. سفرنامه پیاده‌روی اربعین به بیانی متفاوت!

 

رضا عیوضی در "او یافت مرا" روایت حضور خود در پیاده‌روی اربعین را بصورت جذاب بیان نموده است و همین باعث شده است تا زاویه دید و نگاه او به این واقعه عظیم، مورد توجه بسیاری از مخاطبان و هنرمندان دیگر قرار گیرد و در کمترین زمان ممکن آن را به چاپ‌های متعدد برساند.

 

به همین منظور و به همت "مواسات" که یکی از نهادهای سرشناس خودجوش و مردم‌نهاد فرهنگی کشورمان است، مسابقه‌ای با محوریت این کتاب برگزار خواهد شد.

 

 گفتنی است شرکت کنندگان در این مسابقه که همزمان با شب میلاد رسول اکرم برگزار خواهد شد، باید ضمن انتخاب بهترین بخش این کتاب به انتخاب خود، آن را برای حضار اجرا کنند و نهایتا از حاضرین و داوران امتیاز بگیرند.

 

داوران این مسابقه عبارتند از اصغر نقی‌زاده بازیگر سینما و تلویزیون، علی برنجیان بازیگر تئاتر و رضا عیوضی نویسنده و طنز پرداز.

 

 

در پایان لازم به ذکر است این مسابقه مفرح و جذاب، روز 3شنبه 14آذرماه در تهران، خیابان پیروزی، خیابان مقداد، کوچه شهیدورکیانی، مسجد حضرت علی علیه السلام همراه با نماز مغرب و عشا برگزار خواهد شد و 5کمک‌هزینه سفر به کربلا نیز به قید قرعه به حاضرین در مراسم اهدا خواهد شد.

 

  

 

 

دروپال طراحی سایت آموزش مجازی lms

 

 

 

 

 

تبلیغات متنی در رجانیوز 09197136882
صرافی ستاره سهیل
۵۴۵۰۶ - ۰۲۱

 

 

x