هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 23 آذر 1396
ساعت 04:34
به روز شده در :

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 12 آذر 1396 ساعت 10:11 2017-12-3 10:11:19
شناسه خبر : 280698
بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر از عباس عراقچی معاون امور حقوقی و بین الملل وزارت امور خارجه برای حضور در مراسم روز دانشجو و پاسخگویی به سوالات دانشجویان دعوت کرد.
به گزارش رجانیوز به نقل از سازمان بسیج دانشجویی، بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر با ارسال نامه ای به عباس عراقچی معاون امور حقوقی و بین الملل وزارت امور خارجه از وی برای حضور در مراسم روز دانشجو در جمع دانشجویان و پاسخگویی به سوالات آنها دعوت کرد.
 
در این نامه آمده است: «همان طور که مستحضر هستید در آستانه ۱۶ آذر و سالروز فریاد و تظلم خواهی جنبش دانشجویی علیه استکبار جهانی به سر می بریم. روزی که دانشجویان مسلمان به جهانیان اثبات کردند حتی اگر بند بند ارکان حاکمیت کشورشان در خدمت اربابان جهانی باشد دانشجو بیدار است و با بهای خون خود اجازه چپاول به سلطه گران بین المللی را نخواهد داد.
 
امروز که در ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی کشورمان هستیم دشمنی های استکبار جهانی علیه ارزش های مادی و معنوی مان به پایان نرسیده است و اکنون در این پیچ تاریخی حیات چندین و چند ساله اسلام، شما در صفوف مقدم جبهه مبارزه حق علیه باطل ایستاده اید. ضمن تقدیر و تشکر از زحمات بسیار شما و همکارانتان در وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی، جنبش دانشجویی در این مقطع کنونی نسبت به عملکرد این وزارت خانه دارای سؤالات و ابهامات بسیاری است.
 
پیش از این برای نقش آفرینی در انتخاب اصلح ریاست جمهوری از جنابعالی در راستای پاسخ گویی به سوالات دانشجویان دعوت شده بود که این دعوت به خواست خودتان به زمانی مقتضی که بوق های تشکل نماهای حزب گرا از کار افتاده باشند، موکول شد.»


 

 

 

دروپال طراحی سایت آموزش مجازی lms

 

 

 

 

 


 

 

x