هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 4 خرداد 1397
ساعت 03:29
به روز شده در :

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 12 آذر 1396 ساعت 09:55 2017-12-3 09:55:34
شناسه خبر : 280693
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان، در واکنش به برگزاری مراسم روز دانشجو با حضور رئیس جمهور در زاهدان، بیانیه‌ای صادر کرد.
به گزارش رجانیوز به نقل از خبرگزاری دانشجو، متن بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد زاهدان، بدین شرح است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
همانطور که مستحضرید در حاشیه سفر ریاست جمهوری اسلامی ایران به استان سیستان و بلوچستان، برنامه‌ای جهت بزرگداشت روز دانشجو با حضور ایشان در تالار فردوسی دانشگاه سیستان و بلوچستان، تدارک دیده شد.
 
اما آنچه به حاشیه‌های این دیدار افزود، عدم اجازه به تشکل‌های دانشجویی جهت سخنرانی در حضور آقای روحانی بود.
به طوری که تنها یک یا دو تشکل همسو با تفکرات دولت وتنها دو نماینده، جهت سخرانی در این مراسم انتخاب شدند.
 
این درحالی است که جناب آقای روحانی، امسال و در آیین آغاز سال تحصیلی در سخنرانی خود گفته بودند: " بگذارید فضای نقد در دانشگاه‌ها فراهم شود. "
 
ایشان گفته بودند: " میخواهند درپیاده رو‌ها دیوار بکشند" در حالی که خودشان امروز، بین خود و دانشجویانی که تن‌ها سلاحشان زبان و قلم است دیوار کشیدند.
 
 
درحالی که با عدم اجازه به تشکل‌های انقلابی جهت سخنرانی در حال کنار آمدن بودیم، امروز اعلام شد که از ظرفیت قریب به ۱۰۰۰ نفری تالار فردوسی، تن‌ها ۱۵۰ صندلی به دانشجویان اختصاص داده شده است. سوال اینجاست که مگر مراسم امروز، به مناسبت روز دانشجو برگزار نشده است؟! 
پس باقی صندلی‌های موجود، به چه کسانی اختصاص داده شده است؟!
 
امروز و با حضور جناب روحانی، نه تن‌ها اجازه سخنرانی به ما داده نشد، بلکه اجازه حضور در مراسم نیز، از دانشجویان سلب شد و سهمیه اعلام شده جهت حضور دانشجویان، حذف شد.


x