هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 4 خرداد 1397
ساعت 03:45
به روز شده در :

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 11 آذر 1396 ساعت 17:56 2017-12-2 17:56:59
شناسه خبر : 280664
جیمز کومی رئیس سابق اف بی آی نیز در حساب توئیتری خود واکنش جالب توجهی داشت چنان‌که با کنایه  نوشت: عدالت شبیه آب‌ها حرکت می‌کند و صداقت شبیه یک رود همیشه جاری است. وی همچنین تصویری از یک رود جاری در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد. کومی از سال 2013 تا 2017 رئیس اف بی آی بود که بعدها دونالد ترامپ به علت سوء مدیریت در رسیدگی به اتهامات هیلاری کلینتون وی را از سمتش برکنار کرده بود.
جیمز کومی رئیس سابق اف بی آی نیز در حساب توئیتری خود واکنش جالب توجهی داشت چنان‌که با کنایه نوشت: عدالت شبیه آب‌ها حرکت می‌کند و صداقت شبیه یک رود همیشه جاری است. وی همچنین تصویری از یک رود جاری در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد. کومی از سال 2013 تا 2017 رئیس اف بی آی بود که بعدها دونالد ترامپ به علت سوء مدیریت در رسیدگی به اتهامات هیلاری کلینتون وی را از سمتش برکنار کرده بود.
گروه بین‌الملل-رجانیوز: 13 فوریه 2017 بود که انتشار خبر استعفای مشاور امنیت ملی ترامپ عاملی شد تا مایکل فلین با 24 روز سابقه کار، کوتاه‌ترین دوره تصدی این پست در تاریخ ایالات متحده را به نام خود ثبت نماید. علت این استعفا انتشار گزارش هایی بود که نشان می داد مایکل فلین به سفیر روسیه در آمریکا برای کاستن تحریم های این کشور و بهبود روابط با مسکو پس از آغاز ریاست جمهوری دونالد ترامپ، وعده هایی داده است. برخی از گمانه‌زنی‌ها نیز حکایت از آن داشت فلین با استعفا از سمت خود در واقع خود را فدای دونالد ترامپ کرده است.
 
به گزارش رجانیوز با ادامه پیدا کردن تحقیقات، رسانه‌های آمریکایی روز گذشته گزارش دادند که «رابرت مولر» مامور ویژه وزارت دادگستری علیه «مایکل فلین» به دلیل اظهارات و بیانیه‌های نادرست، جعلی و فریبکارانه  اعلام جرم کرده است. در  گزارش‌ها آمده که مولر در متن اعلام جرم تاکید کرده است که مشاور سابق امنیت ملی ترامپ در اظهارات و بیانیه‌هایش به اف‌بی‌آی دروغ گفته است. خبرگزاری آسوشیتدپرس گزارش داده که فلین قرار است به جرم خود در زمینه دروغگویی به اف‌بی‌آی در ماجرای صحبت‌هایش با سفیر روسیه در آمریکا اقرار کند. 
 
ساعتی از انتشار این خبر نمی‌گذشت که مایکل فلین به آن واکنش نشان داد. مشاور سابق امنیت ملی ترامپ در بیانیه‌ ای رسمی تحمل این ماه‌ها را که از نظر وی مملو از اتهامات دروغین و اقدامات ظالمانه است فوق‌العاده دردناک دانست. مایکل فلین در ادامه نیز اذعان کرد که اقداماتش اشتباه بوده و سپس با تاکید بر پذیرش مسئولیت کامل اقداماتش، اعتراف خود و همکاری‌اش با اداره مشاوره ویژه را بهترین تصمیمی خواند که برای منافع کشور و خانواده‌اش گرفته است.
 
 
او را دستگیر کنید!
 
بیانیه مایکل فلین در فضای سیاسی رسانه‌ای آمریکا واکنش‌های فراوانی را به دنبال داشت، ماکسین واترز نماینده مردم کالیفرنیا در مجلس نمایندگان با تاکید برای استیضاح ترامپ در توئیتر خود  سه بار این جمله نوشت: او را دستگیر کنید، او را دستگیر کنید او را دستگیرکنید.
 
 
 


Waters- I inspire people by calling for Trump's impeachment.MP4 | دانلود فیلم 

 
 
 
  این شعار مربوط به ایام مبارزات انتخاب ریاست جمهوری می‌شود پس از رسوایی ایمیلی هیلاری کلینتون، در کمپین‌های هواداران دونالد ترامپ توسط افراد مختلفی چون مایکل فلین سر داده می‌شد که در حال حاضر توسط مخالفان ترامپ تکرار می‌شود. 
 


Revisiting Michael Flynn’s fiery RNC speech- ‘Lock her up is right’ – video - US news - The Guardian.MP4 | دانلود فیلم 

 
 
به رئیس جمهور پنس تبریک عرض می‌کنم
 
جارد هافمن دیگر نماینده مردم کالیفرنیا در مجلس نمایندگان نیز با تاکید بر استیضاح ترامپ نوشت: اجازه بدهید  اولین فردی باشم که به رئیس جمهور پنس تبریک می‌گویم! این نماینده همچین به خبر ABC News اشاره کرده که در آن ادعا شده است که مایکل فلین آماده است تا شهادت بدهد که ترامپ به او دستور داده تا با مقامات روسی ارتباط برقرار کند.
 
 
عدالت در جریان است!
 
جیمز کومی رئیس سابق اف بی آی نیز در حساب توئیتری خود واکنش جالب توجهی داشت چنان‌که با کنایه  نوشت: عدالت شبیه آب‌ها حرکت می‌کند و صداقت شبیه یک رود همیشه جاری است. وی همچنین تصویری از یک رود جاری در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد. کومی از سال 2013 تا 2017 رئیس اف بی آی بود که بعدها دونالد ترامپ به علت سوء مدیریت در رسیدگی به اتهامات هیلاری کلینتون وی را از سمتش برکنار کرده بود.
 
 
 
واشنگتن‌پست: اعترافات «فلین» می‌تواند پایان روزهای ترامپ در کاخ سفید را رقم بزند
 
روزنامه واشنگتن‌پست  نوشته است: «اعتراف فلین، نشانه‌ای شوم برای کاخ سفید است، زیرا اسناد دادگاهی نشان می‌دهند که فلین اکنون در حال همکاری در پرونده تحقیقات بر روی همکاری‌های ستاد تبلیغاتی ترامپ با کرملین برای اثرگذاری بر نتایج انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا در سال 2016 است.»
 


Flynn prepared to testify that Trump directed him to contact Russians about ISIS, confidant says - ABC News.mp4 | دانلود فیلم 

 
واشنگتن‌پست به نقل از کارشناسان مسائل امنیت ملی نوشته اعترافات فلین می‌تواند در چندین زمینه، موثر و سودمند باشد. او می‌تواند جزئیاتی درباره نحوه فعالیت روس‌ها فراهم کند. او همچنین می‌تواند درباره مراوداتش با جرد کوشنر، داماد و مشاور ترامپ زبان به سخن بگشاید و درباره کانال‌های مخفی او با روس‌ها و یا معاملات فعلی‌اش با آنها نکاتی را بازگو کند. 
 
واشنگتن‌پست نوشته است: «در صورتی که فلین شواهد مستقیمی درباره تبانی ترامپ با روس‌ها ارائه دهد، شمارش معکوس برای پایان روزهای ترامپ در قدرت آغاز شده است.»
 
 
مطالب مرتبط:
 
 
 


x