هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 4 خرداد 1397
ساعت 03:30
به روز شده در :

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 9 آذر 1396 ساعت 18:17 2017-11-30 18:17:10
شناسه خبر : 280580

گروه سیاسی_رجانیوز:دکتر مهدی بهرامیان با اشاره به فرارسیدن سالروز تصویب قانون اساسی گفت: ۱۲ آذر سالروز تصویب قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران به عنوان روز بسیج حقوقدانان نامگذاری شده است، به همین منظور هر سال در استانها و سازمان مرکزی همایش جهت بزرگداشت این روز برگزار می شود.

 

به گزارش رجانیوز رئیس سازمان بسیج حقودانان در ادامه با اشاره به برنامه سازمان بسیج حقودانان به مناسبت این روز گفت: «قانون اساسی و آرمان های انقلاب اسلامی» عنوان همایش امسال سازمان بسیج حقوقدانان است که یکشنبه ۱۲ آذر ماه، با سخنرانی آیت الله آملی لاریجانی ریاست محترم قوه قضاییه آغاز و با سخنرانی آقای دکتر کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان ادامه خواهد یافت.

 

وی تاکید کرد: در این مراسم همچنین برنامه ای جهت گرامیداشت شهید شاخص قشر که امسال به نام شهید عزیز محمد جلالی از شهدای حقوقدان فاجعه منا که ایشان جزء رزمندگان و مدافعین حرم نیز بوده اند نامگذاری شده است، در نظر گرفته شده است.

 

بهرامیان تاکید کرد: سازمان بسیج حقوقدانان مجموعه ای پویا و فراگیر، متشکل از حقوقدانان متعهد به نظام اسلامی و پایبند به ارزش های دینی و داوطلب در عرصه های مورد نیاز کشور است که با توجه به نوع ماموریت در برنامه های خود، هدایت و راهبری بسیج در قوه قضائیه، قوه مقننه، وزارت دادگستری، کانون وکلا و سردفتران را برعهده دارد.

 

وی در پایان خاطر نشان کرد: امیدواریم این همایش و جلسات مشابه موجب هم افزایی بیشتر حقوقدانان و زمینه آسیب شناسی کارشناسی نظام حقوقی و قضایی کشور را جهت پیشبرد اهداف بلند انقلاب اسلامی مطابق رهنمودهای مقام عظمای ولایت امام خامنه ای (مدظله العالی) فراهم نماید.x